Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 1 z 5
  • 649 / 285 / 0
Co was klepnie najmocniej ? Lufka ? Bongo ? Wiadro ? Waporyzator ? Doustnie ?
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 59 / 10 / 0
Na mnie wodospad i bongo działają najmocniej, pewnie dlatego ze cały dym idzie w jednym buchu hehe pozdrawiam
Uwaga! Użytkownik ziomekzlomek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3679 / 569 / 2117
@Krzysiu86Dr Waporyzator względnie okej, jak mocniejszy towar, to nawet z lufy potrafił fajnie robić. Jak byłem zmęczony, to zawsze lufa (mniejsze ryzyko bad tripa, a przy okazji jakaś kontrola), bo mogę zapalić strzała i potem kolejnego macha.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 133 / 30 / 0
Lubię ciastka. Taka piz*a po nich trwa pół dnia. Jak chce świeżego efektu, to lufka - wtedy mogę normalnie funkcjonować.
  • 26 / 1 / 0
najwieksza pizda zdecydowanie po ciastkach ale najbardziej lubie sobie przykopcic giga blancika ewentualnie bongo wiadro i jest super
  • 504 / 100 / 7
Ulubiony to zdecydowanie lufa można fajnie kontrolować dawkowanie żeby było tak w sam raz a najmocniej bongo ale nie próbowałem ciastek nigdy
  • 649 / 285 / 0
Próbowałem kiedyś ciastek z mj.. niezłe pierdolnięcie było.. a to dlatego że z opóźniaczem działa i jadłem te ciasteczka i nic nie czułem, myślałem że to jakaś lipa a po godzinie nie wiedziałem jak się nazywam i śmiałem się chuj wie z czego. Na auto pilocie położyłem się do łóżka, cały świat mi wirował w głowie, nie byłem w stanie już wstać z łóżka. Osobiście, na co dzień używam waporyzatora Fenix mini, najbardziej wydajny sprzęt, nic się nie marnuję, na efekty muszę czekać 8 minut. Zawsze działa, idealnie z zegarkiem :)
Lufka mnie często gryzie w gardło, natomiast z bonga nic nie gryzie, klepie mocno i również 8 minut do efektu. Zauważyłem również że przyjmowanie doustnie działa o wiele dłużej niż zwykłe palenie czy waporyzowanie, minus taki że nie wiesz nigdy ile zjeść ciasteczek, podjadanie nie polecane przeze mnie bo można się zdziwić :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 2465 / 569 / 0
Ta sama ilosc suszu najmocniej z wiadra.Spliff solo mocniej niż wiadro,ale to wiadomo,że więcej trzeba dać.
  • 1375 / 540 / 0
Wiadro i edibles to najwieksze killery oczywiscie ale mocno =/= przyjemnie
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 3679 / 569 / 2117
Lufa klasykiem jest, stąd fajnie działa. Ogólnie możliwości lufy są nieograniczone, przez co łatwo można to spalić w plenerze. Nabijasz na hejnał, kitrasz się gdzieś albo stajesz, odpalasz, ściągasz kilka machów i już świat staje się piękniejszy. Wąsa musisz kręcić, bawić się tym, do tego więcej pierdolenia i chyba z punktu ekonomicznego przeszedłem na lufy. Palenie wąsów widziałem tylko wtedy, kiedy było się w większej grupie i miało się na to czas.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
ODPOWIEDZ
Posty: 49 • Strona 1 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.