Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 785 • Strona 75 z 79
  • 75 / 11 / 0
Schodził ktoś z duloksetyny 120mg cold turkey? Da się zrobić? Ewentualnie mogę pregabaliną sie ratować.
  • 716 / 131 / 0
@SAIGRY może pomyśl nad redukcja dawek?Ja z 60mg zszedłem cold turkey i miałem miesięczny terror.Gdyby nie klonazepam/pregabalina to albo bym wrócił do dulo albo coś sobie zrobił.
  • 160 / 18 / 1
02 stycznia 2023SAIGRY pisze:
Schodził ktoś z duloksetyny 120mg cold turkey? Da się zrobić? Ewentualnie mogę pregabaliną sie ratować.
Powodzenia. Po co chcesz to zrobić? Schodź co 7,5 mg co minimum tydzień, a najlepiej dłużej.
  • 75 / 11 / 0
@Maciejj
@tajemniczy25

Mam same 60mg w kapsułkach, wagi jubilerskiej nie mam, żeby o tak niskie wartości zmniejszać dawki.
Zejdę do 60mg, a dopiero później cold turkey jeśli tak ciężko jest.
  • 160 / 18 / 1
@SAIGRY duloksetyna jest w kapsułkach dojelitowych i środku powinieneś mieć peletki o wartości 7,5 mg. Wyjmujesz jedną, bierzesz tydzień lub dwa, następnie wyjmujesz dwie i tak dalej aż do zejścia. Jeśli jakimś cudem masz proszek, to ogarnij sobie Dulofor (15 zł za 30 tab. 30 mg/30 zł za 30 tab. 60 mg) który na pewno ma peletki 7,5 mg w środku.
Nie rób żadnego cold turkey, jeśli nie chcesz się czuć jak gówno. Ja schodziłem co 7,5 mg co tydzień i to dwukrotnie. Za pierwszym razem po miesiącu musiałem i tak wrócić, bo wpadłem w ogromny dół przez to, a za drugim razem udało się zejść i nie wrócić, ale i tak nie obyło się bez nieprzyjemności. Powodzenia w cold turkey, rób co uważasz. ;)
  • 119 / 32 / 0
@Maciejj chyba, że jest to np. Duloxetine Zentiva, wtedy są tam takie maleńkie peletki i jest ich mnóstwo. Niemniej jednak ja dzieliłam je na oko przy zejściu i jakoś poszło. Z 60mg, a tyle brałam, nie odważyłabym się zejść od razu. Same brain zapisy i parestezje doprowadziłyby mnie do szału (wiem bo pojawiały się nawet przy pominięciu dawki).
  • 4493 / 705 / 0
Ja odstawiałem 150mg wenlafaksyny cold turkey to brain zapsy były co 2 sekundy, myślałem że mnie popierdoli xd to było najgorsze. Reszta do przeżycia. Duloksetyna ponoc silniejsza wiec powodzenia xd
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 1 / / 0
02 stycznia 2023SAIGRY pisze:
Schodził ktoś z duloksetyny 120mg cold turkey? Da się zrobić? Ewentualnie mogę pregabaliną sie ratować.
Mi duloksetyna pomogła już pierwszym tygodniu brania, tzn zauważyłam istotne polepszenie w codziennym funkcjonowaniu. Biorę od 10 miesięcy
  • 75 / 11 / 0
@calmness
U mnie tak samo, pierwszy dzień dawka 30mg tyle siły do życia mi dodała, samopoczucie też się polepszyła.Najgorsze tylko te uboki przez pierwszy miesiąc.
  • 1 / / 0
A ja mam pytanie. Jeszcze nie zaczęłam brać, ale dostałam właśnie przepisaną dulsevie zamiast Velaxinu, po którym przytyło mi się 7 kilo. I pytanie moje brzmi jak i czy w ogóle się tyje po Dulsevi? Albo chociaż czy jest lepiej niż po Velaxinie?
Pozdrawiam z rodzinką
ODPOWIEDZ
Posty: 785 • Strona 75 z 79
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.