Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Witam, rok temu capneli mnie na realizacji fałszywej recki RP na tramal. Przeszukanie znalezli tramal, i dwie recepty na tramal. Jakies pare mies temu znowu zrealizowałem kilka recek na benzo. Ale na poczcie przechwycili moj list z wysyłaną recką do znajomej (dane fake ale znajda mnie po kamerach wiadomo), na poste resante czyli dochodzi zarzut udostepnienia lub handlu? Wszystko odplatnosc 100%, dodam że choruje na schizofrenie i mam zaburzone funkcje poznawcze czyli uszkodzona pamiec i koncentracja, zaburzone myslenie przyczynowo-skutkowe (nie odczuwam jakby konsekwencji popełnianych czynów), odkladac na dobrego adwokata? Da rade z tego zrobić zawiasy albo przymusowe leczenie? Na dodatek na poczcie leży paczką z majką która na mnie czeka, ale ja nic nie wiem, nic nie zamawiałem. Ktokolwiek mógł wysłać po złośći prawda? Kumpela za realizacje dwoch RPW na majke dostała zawiasy także nie wiem, czego sie spodziewać.
  • 1311 / 159 / 0
Schizofrenia wcale nie działa na twoją korzyść W najgorszym wypadku czeka Cię bezterminowe leczenie w zamkniętym ala internacja
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2395 / 347 / 0
Tramal jest grozny ze względu na interakcje z psychiatrycznymi lekami, także maks ewentualnie jako niepoczytalny nie dostaniesz wyroku. Kuzyn z innego miasta mówił że zna złodzieja co miga się od wyroków bo ma papiery psychiatryczne. Napewno nie wkręcisz że tramal był Ci potrzebny.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 1291 / 349 / 0
Niby jak po kamerach maja do ciebie dojsc? Tego akurat sie nie da zrobic raczej, schizujesz niepotrzebnie. Paczka ktora masz na poczcie tez mozesz normalnie odebrac, w koncu nie zostala przechwycona. Paranoje masz i tyle, pewnie to dlatego ze lekow nie bierzesz choc ja nie jestem pewny TYCH lekow akurat czy nie lepiej troche schizowac niz zostac warzywem :)
  • 642 / 97 / 0
Nic nie wie, nic nie zamawia ale wie iż majka czeka :)
  • 73 / 15 / 0
Na psiarni mówisz że masz f20 Wtedy muszą przed zarzutem Cię zbadać biegli psychiatrzy. Zależy co im powiesz. Moja poczytalność nawet przy kradzieży została zmniejszona i nie dostałem zawiasów. Karę pieniężną lub odróbkę już przyklepali. Obecnie mam 3000 do zapłaty.
Uwaga! Użytkownik CassiusMarcellusClay jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Recka odebrana i zniszczona. Także myśle ze tragedii nie będzie. Majka tez odebrana bez problemu.
  • 32 / 7 / 0
Był swego czasu pewien gość co pisał podrabiane bibuły na cały kraj, oczywiście skorzystałem i kupiłem.
Próba realizacji nie udana, farmaceutka wezwała policję ale zdążyłem w porę się ewakuować z recką w ręce. Dwa lata później dostaje wezwanie na komisariat, ponieważ gościu wpadł i nie usunął żadnych danych na jakie wysyłał ludziom przez InPost i poszedł na współpracę. Na szczęście nie wykorzystałem tych recept i zniszczyłem je w niszczarce. Dwa przesłuchania później na których z godnie z prawdą powiedziałem, że mało co pamiętam, po wyrażeniu skruchy i papierów, że się leczę psychiatrycznie sprawa rozeszła się po kościach.
Więc naprawdę zależy jak to wszystko rozegrasz.
  • 263 / 70 / 0
Podrabianie papierowych recept przy tylu systemach elektronicznych xdd ludzie, macie receptomaty online, macie psychiatrow co wypisuja co chcecie jak wiecie do ktorego isc, sa rodzinni lekarze, sa nawet dwie strony co (1 bez a druga z fake zaswiadczeniem elektronicznie, czytaj photoshop) wypisze wam xany czy inne benzo, tramal itd i o wiele mniejsze ryzyko jeśli wiecie co to np. szyfrowanie urządzeń, szyfrowane komunikatory itd, no ale po co jak ludziom wygodniej na messengerze pisac jakieś illegal rzeczy a potem płacz że nawet psiarnia jednak potrafi ukąsić xD ps. juz nie wspominam o sieciach aptek i ze moga wam bez recki dac lek i powiedziec ze byla rotacja w razie kontroli - masz uklady u farmaceutow odpowiednich / sieci = masz co chcesz z aptek. Proste. Może z czasem się to zmieni, gadali coś o zmianach ale chwilowo to niech sie zajmą rozjebaną psychiatrią i służbą zdrowia
Programista z nerwicą, benzo i z-drugs wyjadacz. Umiem gadać z lekarzami :tabletki:
W razie pytań dot. leków, recept czy zaświadczeń / diagnozy - zapraszam na PW :)
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.