Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.
ODPOWIEDZ
Posty: 1068 • Strona 107 z 107
  • 590 / 102 / 0
15 września 2022yakubu86 pisze:
Mam 1 tablete 4 ho met 20mg i czy moge to połączyć z AL-LAD blotter 150mcg??? Czy to już będzie przegięcie? Bo jedna tabletka 4 ho met niektórzy pisali że to mało więc chciałbym podbić faze kwaskiem... Oczywiście nie wrzucać na raz tylko w odstępie co najmniej 2 godzin. Co myślicie???
Jasne że możesz łączyć, jak nie jesteś sajkodziewicą to nawet polecam i to na raz, a nie w odstępie.
20mg homet to mało, homet to najlżejszy psychodelik, siadający głównie na wizuale, a headspace pozostaje w miarę trzeźwy. z 150ug alladyna powinno być ideolo.
  • 544 / 48 / 0
Siema, ryzyko sero syndrome?
150mcg 1cplsd + 10mg 4homet+25mg 2cb + 65mg 6apb + 2fketamina
Predzej martwy niz slaby
  • 3247 / 622 / 9
Nie ma.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 544 / 48 / 0
05 grudnia 2022Zgienty pisze:
Nie ma.
Ok a jak dorzuce 3 i 2 fea?
Predzej martwy niz slaby
  • 3247 / 622 / 9
Też nie ma. Gorzej gdyby w tym mixie pojawiło się dxm, tramal, ssri albo imao.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 4 / / 0
Siema, planuje swoją pierwszą podróż z mahometem. Planuję podróżować sam w pokoju (generalnie dość przytulne miejsce) ;) Nie miałem za bardzo wcześniej styczności z psychodelikami (doświadczenia mam z alko, mj, MPH, 4F-MPH i Salvia - ze 2 lata temu i zbyt dużo nie pamiętam :halu: ).
Generalnie sytuacja wygląda tak, że wracam do domu z pracy ok 22:30-23 i ok 4:30 muszę wyjść bo 5:20 mam autobus na lotnisko (lot dopiero o 10) :zły: Planuję zarzucić 20mg doustnie. Czy to dobry pomysł na pierwszy raz? Słyszałem że trip to ok 4-6h a umysł pozostaje względnie trzeźwy w porównaniu do innych psychodelików :psycho:
"All I want is the truth
Just give us some truth"
  • 1650 / 227 / 0
Ja bym wolał się wyspać przed lotem, stresowało by mnie , że muszę rano być gotowy, potem odprawa na lotnisku, dużo światła etc.
What do you think? You break bad?
  • 4 / / 0
No więc zdecydowałem się tamtego dnia spróbować (dostałem wolne wiec zaczalem o 20 :p ) :psycho: Było bardzo przyjemnie, chociaż w pewnym momencie pojawiły się myśli że co jeśli mi tak zostanie i jak ja niby dam rade się ogarnąć na lotnisku :trucizna: ale potem udało mi się uspokoić. Wizuale bardzo ciekawe, zdecydowanie więcej OEVów, aczkolwiek kolorystycznie było dziwnie... sam nie jestem pewien jak, ale na pewno inaczej :psycho: Mialem wrażenie że mój pokój to maly kawałek kolorowej dżungli pełnej małych stworzonek żyjących na ścianach i kluczach ptaków latających w oddali po suficie;)) Nie nazwałbym całego doświadczenia bad tripem, aczkolwiek były trudne momenty. Przez cały trip w głowie latało mi "to ja" i chyba z godzinę spedzilem przed lustrem %-D po wszystkim czułem się lepiej z tym kim jestem i latwiej mi było się zaakceptować:)) Moją pierwszą podróż uważam za udaną i owocną a z Mahometem chyba zaprzyjaźnimy się na dłużej;))
"All I want is the truth
Just give us some truth"
ODPOWIEDZ
Posty: 1068 • Strona 107 z 107
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.