Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 11 z 11
  • 2 / / 0
3-HO-PCP Substancja bardzo dobra, 3-5mg na pierwszy raz po kilku miesiacach przerwy od Dyso dobrze mnie zrobiło. Długi BL rozkręca się około 40min.
Tolerka stopniowo przyspiesza, byłem w ciągu tydzień na 250mg ale warto było %-D kolejne 0.5 już do mnie leci :*
Największa była anestezja, cev ów nie doświadczyłem.
Na drugi dzień gdy już przyzwyczaiłem się do hard core-u to wleciała taka euforia ze miałem ochotę iść na rave techno-dunbstep :extasy:
Pod koniec ciągu później doszedłem do 12mg. Czasami nie dawało spać więc miejcie pod ręką jakieś benzo ja mam Gidazepam i Flubromazepam także "Stay Safe" bo naprawdę substancja piękna tylko trzeba mieć do niej szacunek.
Jak najbardziej musicie tego spróbować
ROA to był tylko sniff ewentualnie oral ale tylko jak coś zostało na karcie no i dosypane do papierosa ale nie wiem czy to wgl zadziałało bo ciągle na tym byłem :psycho:
  • 2566 / 25 / 0
Nie przeginajcie z dawkami, dbajcie o zdrowie psychiczne, bo z niektorych krawedzi mozna spasc w dol i juz nie wrocic.
Uwazac.

Przy rozsadnym dawkowaniu jedna z cudniejszych substancji na rynku.
Bedzie brane.
45 Potem wszedł do świątyni i zaczął wyrzucać sprzedających w niej. 46 Mówił do nich: «Napisane jest: Mój DOM będzie domem modlitwy, a wy uczyniliście z niego jaskinię zbójców»9.
  • 918 / 184 / 0
Musi być fajna skoro mocno działa na rec opioidowe, także ma mocny potencjał uzależniający.
  • 904 / 160 / 0
Ponoć w moje ręce wkrótce wpadłpadnie prawdziwe 3-ho-PCP na blotterze 50 mg. Czy to możliwe? Mam se tego blottera dawkować żyletka czy potraktować jak LSD i walnąć całe licząc że jest tam raczej 5. Idę na awatara 3d nie chce tam wpaść w dziurę jak na walerianie i tysiącu planet. Tylko takie mocne dyso odmóżdżenie jak na planecie skarbów.
Żadna decyzja to jak poker co byście zrobili na moim miejscu... Swój droga ciekawi mnie czy w psychiatryku maja święta (?)
Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni ho aj ho i w butelce rum. Pij na zdrowie resztę czort uczyni.
  • 53 / 4 / 0
Uwielbiam to gówno, tylko za każdym razem praktycznie zakup kończy się u mnie dyso ciągiem %-D Żaden inny dysocjant tak mnie nie ciśnie na dorzutki. Ostatnim razem jak zrobiłem roztwór, to tydzień odklejki bez przerwy, co zeszło to dokładane do pieca, tolerka tak wyjebana że pod koniec to już lałem na oko jak leci.

Prosze moderatora o scalenie postów.

Jutro wjeżdza do mnie 0,5 grama tego boskiego prochu, ale mam w dupie już roztwór. Będe eyeballował z noża. Czy ktoś już tego dokonywał? Trochę się boję, ale cytując klasyka - "jestem hardkorem!".

PS Flubromazepam w prochu tez bede eyeballował ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 105 • Strona 11 z 11
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.