Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 27 z 27
  • 19 / / 0
@Odstawienny


Podpinam się pod pytanie. Dzień po dawce 600+ jest zajebiście. Chciałbym aby dało się to osiagnac bez peaku na którym chuj wie co sie dzieje:D

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 2 / / 0
Po pierwszym razie (600 mg), następnego dnia miałem wrażenie, że jestem nieco ułomny, a moje procesy myślowe przebiegają w zwolnionym tempie, ale potem zdałem sobie sprawę z tego, że tak po prostu czasem mam :P Gorzej z masturbacją, erekcję osiągnąłem bez problemu, ale nie mogłem w ogóle dojść. Pretty annoying. Ogólnie jednak czuję się dość normalnie. Next day po wzięciu mojej największej dawki so far (900 mg na pusty żołądek) normalnie spotkałem się z kumplami na sesję Cthullu i odgrywałem postać mojego badacza-komunistę.
  • 111 / 18 / 0
Wczoraj wziąłem 780mg ważę około 83kg, muzyka brzmi nawet lepiej niż podczas tripa, humor bardzo dobry, aż chce się tańczyć. Chodzenie nie jest już aż tak przyjemne samo w sobie, ale wciąż sprawia przyjemność. Jedyny minus to źrenice na początku gorzej radziły sobie z dostosowywaniem się do jasności otoczenia przez co jak wyszedłem na zewnątrz to w stronę południa po której było słońce nie widziałem zbyt wiele.
ODPOWIEDZ
Posty: 263 • Strona 27 z 27
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.