Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 21 z 22
  • 4 / / 0
Z jakiegoś powodu okropnie reaguje na prometazynę.Stosunkowo niska dawka jak np 25 mg nasennie powoduje totalną deprechę zamułę i brak chęci do życia na następny dzień.Do tego taki specyficzny dyskomfort fizyczny.Raz w ośrodku dostałem 50mg to następne dwa dni czułem się jak totalne zombi gówno.
  • 1 / / 0
Siema nie wiem czy sekcja dobra ale jestem nowy totalnie to tak pytanie mam czy prometazyna i Chlorowodorek prometazyny to to samo ogolnie znalazlem storne gdzie mozna kupic czysta prometazyna niby wzor sie zgadza ale czy to ta sama prometazyna co jest np dodawane w Diaphragmie? tutaj link do strony

https://pol-aura.pl/prometazyna-chlorow ... -7714.html

Przeniesiono do wątku ogólnego — CATCHaFALL
  • 27 / / 0
Choruję na schizofrenie. Biorę kode, dwie flaszeczki z klonami lub alprą. prometazyna to bomba na ćpanie. Idealny dodatek. Mogę się nieźle porobić jak wezmę 7 tabletek. Po takim czymś już nawet nie potrzebuje klozapolu, żeby przespać noc.
  • 18 / / 0
Czy dipchergan przyczynia się do
ZS czy go niweluje neutralizuje ? Biorę Brintellix 10parogen10 i afobam 1.5 i boje się że coś takiego może mnie złapać jak za
  • 600 / 105 / 0
ZS ci nie grozi.
"Głębia ziewa na powierzchni,
a powierzchnia okazuje się dnem głębi."
Stanisław Ignacy Witkiewicz
  • 1256 / 72 / 1
Ja raz zarzuciłem w nocy jak wychodziłem do apteki po tramadol.Wróciłem do chaty zero seności, tramadol się ładował nadal zero seności.To mówię dobra dorzutkę robię i nadal zero snu.Piłem bez odmierzania syrop z butelki to ilości nie pamiętam, ale w dupę można sobie wsadzić ten lek.

2022 lip 19, 16:12 / scalono - surv

Dobra kupiłem ten shit, ogarnołem receptę przy okazji benzo iii
1.Drogie to.
2.Nie działa, a brałem w syropie maksymalną dawkę dobową.
action movie:gun:
  • 7 / / 0
Siema, niedługo będę szedł do dentysty, stąd pytanie, czy gość po wizycie wypisze mi receptę na difa czy będę musiał wpaść innym terminem? Nigdy nie miałem recepty na nic, nie wiem z czym to się je, ppzdro
  • 3 / / 0
Witam. Co powiedzieć u rodzinnego żeby dostać receptę na to?
  • 2870 / 941 / 0
uzyskanie bibuły na to jest banalnie proste, nawet dla osoby, która ma trudności wyłudzeniem e-recepty na leki psychotropowe z grupy benzodiazepin, albo nie ma zaufanego doktora, co wystawia potrzebne leki na życzenie klienta.

powiedz, że masz ostatnio kłopoty ze snem i mama to bierze i ci dawała, kiedyś, gdy również był okres trudności ze snem.

pomagał ci wtedy konkretny lek, który brała też matka i pomagał i nie uzależnia.

poproś o preparat Diphergan 25 mg, po 20 drażetek. wystawi bez problemu rodzinny, to słabiutki, stary lek przeciwhistaminowy.

jednak koszt jednej paczki to ok 26 zł. ja bym spasował z prometazyną i załatwił coś lepszego, płacąc nawet mniej.

pozdrowiam, przodownik!
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 1 / / 0
Witam mam takie wydaje mi się dosyć proste pytanie jednak nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi ponieważ chciałbym wiedzieć jak wydobyc samą prometazyne z choligripu bo żeby ogarnąć receptę na diphergan to mi się nie chce bawić a chciałbym prometazyne w formie płynnej aby zrobić coś na wzór polskiego leanu
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 21 z 22
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.