uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 174 • Strona 18 z 18
  • 5 / / 0
@IGotHigh909 co do spota, to mam jeszcze jednego do obczajenia, ale jak na razie główny kandydat to opuszczone gospodarstwo, dość blisko mojego domu. Martwi mnie jednak bliskość innych domów, bo dosłownie przez ulicę jakaś babcia mieszka. Co do okresu to chyba później, niż wcześniej bo gdzieś czytałem że automaty to się później sadzi.
  • 2313 / 236 / 223
Wiesz co, jeżeli chodzi o takie spoty, to byłbym ostrożny. Znasz słowo "urbex" i zwiedzanie opuszczonych budynków? Te, które są blisko to smakołyk i kąsek dla takich ludzi. Nie rób tego, bo to potencjalnie może być jeden z powodów, aby to miejsce przez nich odwiedzić.

Poszukaj tego, czego pisałem. Fajna wysepka, najlepiej oblana dookoła wodą, albo na dużej i długiej ilości zalana wodą, przez którą przeskoczenie jest niemożliwe, lub stanowi problem. Ty zaś możesz zrobić sobie prowizoryczne przejście z desek, które potem możesz gdzieś kitrać, ewentualnie kalosze ze sobą zabierać, czy coś.

Jeden z userów miał takiego spota, nawet nadal go ma. I nie było praktycznie przez kilka lat akcji, aby ktoś go tam odwiedził.
The depths are everything.
  • 5 / / 0
Jeszcze planuję trochę poszukać, ale brak samochodu dość znacząco ogranicza możliwości. Co do tego spota to "urbexu" raczej nikt nie robi i jest od zajebania pokrzyw. Chociaż może się takie coś zdarzyć, więc nie jest to miejscówka idealna, jest trochę czasu jeszcze to posprawdzam okolicę na duckduckgo Earth i może akurat coś się znajdzie.
  • 11663 / 2257 / 0
Dałoby się może ukryć automata w pokrzywach, ale jego obecność zdradzi zapach, który zwykle jest mega silny i wyczuwalny z bardzo daleka. Zależy to wprawdzie od genów, ale należy założyć, że będzie walić.
O dobry spot jest mega ciężko, ale da radę. Trzeba wykazać się czasem kreatywnością : )
ODPOWIEDZ
Posty: 174 • Strona 18 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.