Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 30 z 30
  • 2395 / 347 / 0
@IGotHigh909
Ja w DINO kupiłem, ale Malwa ta cała to jest taki bardziej kraftowy Herbapol. Ja kupiłem za mniej niż 5 zł 100gram pudełko, to susz, gorsze lepsze lepsze gorsze, smak znośny, ale 75% moich potrzeb to efekt odczuwalny działania, nie jestem wytrawnym smakoszem ,nie znam się. Na mnie podziałało stymulująco i to już sukces.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2204 / 209 / 210
Sprawdzę. Raptem Dino mam na miejscu (okąg zamieszkania lub praca) więc łatwo będzie to znaleźć. Dzisiaj piłem jeszcze miks jakichś ziół, w której dodatkowo znajdowała się też zielona herbata. Również działało stymulująco, ale bardzo spokojnie i delikatnie, efekt był stłumiony i jednocześnie skrystalizowany, coś jak wewnętrzny spokój i pobudzenie jednocześnie. Dam znać, co to za miks ziół, bo efekt przyjemny. Wiem tylko, że jebitny wielki napis i (zielona herbata) tam był, dodatkowych nie przeczytałem. Ale dam znać, bo to ciekawa rzecz była.
The depths are everything.
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 30 z 30
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.