Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 2394 / 347 / 0
Ja mam błyskawiczną teorię że to zakłócenia na linii tętnice i serce, które jedno napędza drugie tzw sprzężeniem zwrotnym kiedy np przyczyną jest psychika a kończy się na przyspieszeniu, masz coś w rodzaju słabnięcia przy kumulacji tych objawów?
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 89 / 11 / 0
@Verbalhologram słabnięć, omdleń nie mam.

Nie wiem jak to opisać, ale gdy się to dzieje to czuje się jakbym dostawał jakiegoś ataku, pustki w głowie, że nie mogę wypowiedzieć słowa, jakby mi mózg odcięło na 1-2 sekundy albo jakbym dostawał jakiegoś porażenia mózgowego - fatalne uczucie.

Po obserwacji zauważyłem, że dzieje się to:
- gdy rozmawiam z kimś, czy to na osobności czy w grupie (lęk, jakby ciążyła na mnie jakaś presja i bym się spinał o tym co mówię)
- jak nawet sobie siedzę sam w pokoju to tak jakby (żuchwa, szczęka?) robiła takie mimowolne ruchy w dół - dzisiaj np jak płukałem jamę ustną to w trakcie mi się to przydarzyło i wyplułem wodę w niezamierzone miejsce xD

Mam to w sumie od 4-5 lat. Wydaje mi się, że to na tle stresowym - pewna osoba w pracy miała krótki lont i sztuką było się w moim przypadku nie jąkać jak zionęła ogniem xD.

Zauważyłem też, że np podczas jakiś bardziej skomplikowanych czynnościach fizycznych (np. jakiś układ taneczny, seria uderzeń w boksie czy jakieś manualne sprawy - wtedy strzela mnie jakiś prąd że potrafi mi coś wylecieć z rąk albo zrobię jakiś nagły odruch ręką lub ciałem (niekontrolowanie). Krótko mówiąc, jak się nad czymś głowię, to dzieje się to nawet jak siedzę sam w pokoju (w sensie że bez jakiegoś czynnika, który mógłby być powodem)

Mój lekarz mówi, że to jest przez lęk, strach. Aktualnie biorę 175 serty i 150 bupropionu, ale kompletnie nie mam pomysłu jak to wyleczyć - jest to dla mnie niekomfortowe, czuje niska wartosc jak dzieje mi sie to przy ludziach i wkrecam sobie ze mysla sobie ze jestem jakis "spierdolony" i ze mnie wykręca. Lekarz zaproponował paroksetynę zamiast sertry.

Pozdrawiam ;)
  • 4 / / 0
Mam podobne problemy z mową, odkąd do mojego leczenia metylofenidatem (mam ADHD) dorzucono mi arypiprazol na nerwicę. Mimo odstawienia Abilify, objawy te nadal się utrzymują. Ktoś wie, jaki może być potencjalny mechanizm w tym przypadku? Podobne problemy miałem też w przeszłości po innych neurojebach i czasami po przećpaniu stymulantami (to było zanim jeszcze zdiagnozowano u mnie ADHD)
  • 9 / 1 / 0
Jakbym widział swój problem z zaburzeniem mowy. Gubiłem słowa, zacinałem się, myliłem słowa. Wydaje mi się że zrobiło mi się to na bo zaczęciu nauki w liceum. Panowała tam dziwna atmosfera co powodowało u mnie duży wewnętrzny stres. Trwało to może z rok, potem miałem chwilę przerwy i znów wróciło. Ostatecznie przypadkowo wyleczyłem się z tego robiąc delikatny trip na 1 gramie grzybów. Po tym jak ręką odjąć. Już w trakcie tripu zacząłem normalnie się wysławiać i pozostało mi to do teraz a minęło z 10 lat
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.