Heksedron i substancje będące jego pochodnymi (przede wszystkim HEX-EN).
ODPOWIEDZ
Posty: 2611 • Strona 261 z 262
  • 10 / / 0
w cherry coco substancją bazową zapewne był hexen, dużo podobieństw w działaniu
  • 9 / / 0
Jaki teraz Hex lata w obiegu? Polecacie, jakie odczucia? :)
  • 8048 / 1456 / 2
06 czerwca 2022movelylovely pisze:
w cherry coco substancją bazową zapewne był hexen, dużo podobieństw w działaniu
Chery Coco od lat 2008/2010 ewoluowało i skład zmieniał się jak w kalejdoskopie.

Ja pierwszego hexa miałem od razu jak na rynek wjechał. Znaczy pierwszy był w ilości kilkuset gram a drugi rzut przez pewnego wolnego vendora rozszedł się w mgnieniu oka 😅

Od 2014-18 przerobiłem kilkanaście sortów. I na pewno była go substancja bardziej cywilizowana od mdphp ale z dużo mniejszym progiem bezpieczeństwa niz fenidaty czy amfetaminy.
No i wiadomo - jak Hex to bez benzosmieci. Jakiekolwiek benzo do Henia to kolejne kłopoty przy dalszych użyciach.

Jeszcze mi się przypomniały mixy... Ech chyba mój najlepszy mix to był z 2-fma. Pewnie układ krwionośny wtedy dostał w kość ale samo działanie to był lekko stłumiony napęd Henia i poprawione skupienie po fluorowcu.

Ogólnie to nawet dobrze, że Henio znika z rynku. Większość ludzi nie umie się z nim obchodzić. Wrzuca kreski po 70-100mg 🤷

Ps jakiś czas temu (z 2-3 lata wstecz) na rynek trafił Hex z dawkowaniem 100-150 mg. Jak zaczęto zwracam uwagę vendorom, że.sie dawkowanie nie zgadza to testerzy zmienili dawkowanie na dużo niższe. I nagle dawki 50mg były super aktywne (co też notabene było przekraczaniem dawkowania).
  • 58 / 9 / 0
Kurde podziwiam tych którzy z Henia potrafili czerpać przyjemność u mnie jedyną fazą była kardiozwała i walka o przetrwanie,a podobno H. miał być "podróbką" koksu. U Henryka chyba pierwsze skrzypce grała noradrrnalina,a dopamina była słabo smyrana. To jest jedna z tych używek,których nie spróbowałbym ponownie nawet gdybym został za darmo poczęstowany. Tylko dla orłów,jak mówią.
Jebem ti pičku materinu
  • 730 / 97 / 0
@jovankutasic, w hexenie kluczowa była dawka. Jak waliłeś na oko szczura to masz tego fatalne skutki. Z tego co pamiętam raczyłem się tym przy dawkach 50 mg i było fajnie.
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 58 / 9 / 0
Mam wrażenie,że Hex zadziałał na mnie fajnie tylko za 1szym razem. Pamiętam,że szedłem z ziomem przez deptak pełen ludzi i twn rush i speed,migające ludzkie twarze,zdrętwiałe jedynki, później nigdy się już nie powtórzyło. Dawki raczej mikro a i tak wjeżdżało kardio i lęk. Tak jakby po tym pierwszym razie ta fajna faza skonczyla sie na zawsze.
Z hexem zresztą miałem krótki romans.
Jako ciekawostkę powiem, że mój kumpel leciał na tym tydzień bez snu i tylko grał w Wowa. Skurwiel był tak wczuty w grę, że cały świat dla niego nie istniał.
Jebem ti pičku materinu
  • 340 / 71 / 4
Dziwi mnie jak wiele negatywnych opinii na temat tej substancji się tu znalazło. Widzę, że ma w najlepszym przypadku średnie recenzje i sporo osób narzeka na problemy z sercem, pustą stymulację i przewagę noradrenaliny, a swego czasu to był jeden z moich ulubionych ketonów. Chyba tylko 3mmc stało wyżej w moim osobistym rankingu przyjemności działania. Nigdy nie miałem problemów w tętnem/ciśnieniem i zawsze działał bardzo mocno euforycznie w stronę dopaminy. Hexen i wspomniane wyżej 3mmc to były jedyne ketony, w których przypadku miałem problem z zakończeniem imprezy i przeciągałem szuranie o kolejne "ostatnie" kreski.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 4396 / 670 / 0
Ja również lubiłem hexen i płynąłem z nim dosyć mocno, zamawiałem 5g i potrafiłem w weekend to zjeść, nie miałem żadnych schiz po nim jak po alfie np i nie powodował u mnie problemów z pikawa jak u większości. A jadłem sporo bo 5g przez week to sporo kreski szły co 30min i do dziś nie zapomnę że nie dało się zajebac większej krechy z tego materiału co miałem bo aż dusiło i leciało do gardła. Wiec leciało takie 50-70mg co 30min mniej więcej.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 40 / 3 / 0
Pod jakimi nazwami teraz wystawiają hexen na marketach? Bo nie idzie znaleźć.
  • 4396 / 670 / 0
Nie ma hexenu na rynku. Nielegal w nl, kto się będzie w to bawił jak popyt na to jest mały? Producenci wola mefedron produkować, a vendorzy z clearnetu zaopatrują się w nep i a-pihp.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 2611 • Strona 261 z 262
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.