Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 1711 • Strona 170 z 172
  • 77 / 14 / 0
Ale tabaczka fajnie pobudza. Normalnie palę non stop e fajka,ale teraz trochę tabaczę i ma taki stimowy wjazd.
Szkoda,że mam tylko red bulla. To kurestwo jest dla masochistów
Jebem ti pičku materinu
  • 2324 / 239 / 223
Bo jest brana sniffem i działa bardziej pobudzająco, niżeli typowe palenie fajek. Stąd ten efekt.
The depths are everything.
  • 1187 / 207 / 23
Jak byłem w gimbazie to waliłem duże dawki tabaki i przez 5 minut czułem wjazd po czym fajnie słuchało się muzyki. Lepsze to było od wciągania oranżadek, chociaż oranżadki lepiej klepały. Na szczęście jak byłem w szkole średniej to zdelegalizowano słodycze w szkolnych sklepikach i nie szło już kupić oranżadki, więc nie mieliśmy co ćpać i musieliśmy przejść na walenie kryształu dla naszego zdrowia. Klasycznie lubiłem czarną i reda
  • 2324 / 239 / 223
Ja nigdy. Podobno stymuluje i działa lepiej niż normalna nikotyna, coś na wzór wjazdu typowej kawy i szybki pick "bo to w końcu sniff", ale nigdy nie miałem okazji i chyba miał nie będę. Partner koleżanki coś tam brał, chwalił sobie, ale jednocześnie mówił, że śluzówka nosa dostaje mocno po piździe, dlatego sceptycznie do tego podchodzę.
The depths are everything.
  • 1187 / 207 / 23
@IGotHigh909
Mówisz o oranżadkach czy o krysztale? Co do tabaki to możesz przetestować takiego małego mentolowego skurwysyna w kółku "Medicated J H" w imię nauki. To było najmocniejsze co mnie spotkało, a nos rozpierdalało. Potem wciąganie kryształu przy tym to było nic
  • 2324 / 239 / 223
Nie, ja mówię o typowe tabace, którą znajomy po prostu wciągał. To było jakiś czas temu. Jedyny pozytyw, jaki widzę przy takim wciąganiu tabaki, to chyba szybsze dostanie się nikotyny, nic więcej. Szkoda nosa do tego.
The depths are everything.
  • 1187 / 207 / 23
@IGotHigh909
Drugi to będąc dzieckiem można poczuć się oryginalnie, gdy znajomi palą szluga ukradniętego staremu po trzy buchy paląc w piątkę, a ty przy nich sypiesz krechola i walisz nosem jako młodociany nonkonformista
  • 77 / 14 / 0
Tabaka jest spoko. Szybko uderza do głowy i daje taką mini fazę. Przy zamuleniu alko otrzeźwia,a fajury z kolei pogłębiają zajebanie.
Tylko niestety wysusza nos i trzeba go nawilżać jakimś sprejem.
Ciekawe jak śluzówki starych Kaszubskich tabaczników.
Jebem ti pičku materinu
  • 2324 / 239 / 223
Rozjebane, bo daje to po nosie srogo. Do tego są tacy, co walą to notoryczne i już twierdzą, że nawet na normalną nikotynę by nie przeszli. Sniff po prostu im w jakiś sposób pasuje, przyzwyczajenie dało się we znaki i tak zostało. Tabaka jest dobra raz na ruski rok, albo jak nie chcesz śmierdzieć nikotyną, ale walenie jej w dłuższym okresie czasu niesie gorsze skutki niż normalne palenie nikotyny. A śluzówka.. rozjebana jak nosferatu.
The depths are everything.
  • 461 / 179 / 0
Dawno temu w technikum na lekcji religii wciągaliśmy tabakę w kilku do oporu. Całą paczkę Redbulla czerwonego wciągnęliśmy.. kolega został wezwany do tablicy.. zrobił się tak blady jak ściana aż w końcu zemdlał.. przedawkowaliśmy tabakę :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
ODPOWIEDZ
Posty: 1711 • Strona 170 z 172
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.