Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2 / / 0
Witam dostałem ostatnio kilka leków przeciwbólowych,nasennych i antychistaminowych.Wiem że prometazyna wzmacnia opio a czy ta druga antyhistamina"Clatra" Bilastinum do czegoś się nada?Coś kojarzę że wzmacnia działanie benzo?
  • 340 / 71 / 4
Do wzmacniania sedacji nadają się antyhistaminy pierwszej generacji, a bilastyna należy do drugiej generacji. Tutaj cytat z artykułu o jej wpływie na ośrodkowy układ nerwowy: "[...] the lack of interaction with benzodiazepines and alcohol, define bilastine as a clinically promising drug with a good safety profile as regards adverse effects upon the CNS." (źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22185045/).

A z własnego doświadczenia to dodam tylko, że nawet antyhistaminy pierwszej generacji mogą wnosić coś pozytywnego tylko do opiatów. Przy benzo jedynie zwiększają senność i otępienie bez żadnych pozytywów.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 337 / 65 / 0
Ta clatra sama w sobie nie ma zadnego dzialania wiem bo biore na allergie, wiec nic tym nie wzmocnisz. Chyba ze jakas hydroksyzyna jak na ciebie dziala.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 106 / 18 / 0
Clatra ma dla mnie mega skuteczne działanie przeciwhistaminowe, a do tego nie usypia, więc jako lek na alergię w połączeniu z metmin działają super. Jednak jeśli chodzi o zastosowanie rekreacyjne to według mnie się nie nada. Więc tak tak pisze HardCracks, jeśli już to hydro, ewentualnie mi się zdarzała zamuła po zyrtecu który jest pochodną hydroksyzyny i teoretycznie nie powinien mieć już tego działania, jednak jest częstym efektem ubocznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.