02 grudnia 2022Mefistofeles1945 pisze: NIGDY w życiu piguły nie jadłem oralnie dojapnie, można nabawić się marskości wątroby, zawsze kruszyłem i sniff nosem.
02 grudnia 2022serotoninowy pisze: Poproszę o jakiś link do badań. Beka.
Nie od dziś wiadomo, że bliżej nieokreślonego pochodzenia piguły wywołują marskość wątroby, jeden taki delikwent już na tym forum był.
i wgl pomylilem tematy prosze o przenoszenie do tego o tabletkach
Dorzutke jak chcesz to zrob sobie po 3-4h optymalnie i najlepiej tylko jedna . Staraj sie nie pic alko bo zepsujesz faze i bedziesz sie czuc zdecydowanie gorzej dzien po
O jakich ilościach mowa? Ja niestety nie znam umiaru, więc łatwiej niż solo wkradła się odcinka, ale dawki do dobowej pregi nie powinny narobić ambarasu. Na moją odpowiedzialność
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zyciewnorwegii.jpg)
Opisała życie w Norwegii. "Narkotyki są tanie, a państwo opiekuńcze"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ukoko.jpg)
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii
Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/global-drug-survey-coronavirus_0.jpg)
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie
Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mexicocannabis_0.jpg)
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany
Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.