Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.
ODPOWIEDZ
Posty: 405 • Strona 41 z 41
  • 426 / 81 / 0

Jak chce, to widzi jedne i drugie. Kto i kiedy wystawił, czy, kiedy i gdzie wykupiono.
Placówka POZ ma wgląd do całości bez Twojej wiedzy i zgody. Dlaczego napisałem, że placówka? Tak samo widzi je lekarz, czy ktoś, kto go zastępuje i wklepuje kody - zalogowany w systemie na którymś z kont, jak np pójdziesz na zastępstwo, lub złożysz zapotrzebowanie "na odległość".
Bardziej kwestia tego, czemu dokładnie będzie chciał się przyjrzeć i czy już Cię zaszufladkował, czy zrobi to dopiero, jak zobaczy, że to co Ci pisał, to mało i latasz do innych medyków.
Umieją z tego korzystać, więc nie przesadzaj, bo - niestety, można zapaskudzić sobie PESEL i stracić zaufanie tam, gdzie chociaż coś wystawiają.
  • 116 / 40 / 0
Awatar użytkownika

Ja polecam czytać regulaminy na tych stronach. Jak przeszukacie stronę z takowym to najpewniej będzie podpunkt, że nie wypisują benzo ani narkotycznych. Warto tez zwrócić uwagę na akapit dotyczący zwrotu, bo u niektórych lekarzy nie dostaniecie zwrotu pieniędzy w sytuacji w której odmówią wypisania recepty. Pozwoli to nie wyrzucać kasy bez potrzeby. Czasami w regulaminie nie ma wyszczegolnionych substancji, na takich stronach warto zostać trochę dłużej.
Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć.
  • 147 / 18 / 0

Polecam Wam Pana Tomka, jak mieszkasz w dolnośląskim to przyjmuje Cię od ręki lub dojeżdża, pomógł 2 moim kolegom, jeden był wjebany w klony i oxy

www.samobójstwa.com.pl

albo polecam temat na naszym portalu

post3648056.html#p3648056
" Człowiek nie jest stworzony do klęski, człowieka można zniszczyć ale nie pokonać "
E. Hemingway
  • 1 / / 0

Mi babeczka z halodoctor napisala 6 opakowan Nasenikow i powiedziala, ze "szuka Pacjentow" i jak jej polece jakis ludzi da mi % upustu. Ktos? Wysle recki z wycietymi danymi na priv.
  • 1059 / 166 / 23
Awatar użytkownika

@DoloresHaze11113
Dobry trick Panie Władzo na zdobycie naszych danych. My na tym forum bierzemy tylko hydroksyzyne i ketoprofen 100mg, a to wypisują wszyscy.
ODPOWIEDZ
Posty: 405 • Strona 41 z 41
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.