Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2866 • Strona 287 z 287
  • 1840 / 161 / 0
Awatar użytkownika
LiquidStranger
Kompetentny
Kompetentny

22 listopada 2022nCuX pisze:
Po 100mg fety o czystość 70% to by cię rozerwało.
Migotanie komór i dużą szansą zawału.
Ps
80% czystości buuhhaahhhaa
Sprawdź sobie jakie są wyniki przedstawiają wendzorzy poparte badaniami EC na torach.
To chyba pozostaje podziękować dealom, że taki brudny temat puszczają. Nie podważam zdania, ale czy aby nie przesada z tym migotaniem i zawałem? W latach 90tych nie było przypadkiem, że setka i lot na dwie doby? Pytam z ciekawości, na podstawie swojego doświadczenia nie mam jak się wypowiedzieć
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 825 / 124 / 0
Awatar użytkownika

@LiquidStranger
Żeby nie być gołosłownym rok 2019/2020 amfetamina otrzymana w warunkach domowych poprzez redukcję p2np i a-oil pH wyszło ponad skalę!!!! pH kalibrowany!!!!! nie pamiętam z którego worka wciągał bo były 2 sorty.
Pazerny laborant przyjoł 125 mg siarczanu amfetaminu do której bylo dodane 25mg glukozy per snif wciągną w 2 minut, nik z reszty nie był wstanie wciągnąć więcej niż 50 mg doświadczeni narkomani bo to już było za grubo.
Skończył na sorze z objawiamy rozległego zawału mięśnia sercowego i koronografią.

Mały off
Osobiście uważam dodanie do spida nie dużej ilości glukozy zdecdowanie poprawia jej działanie ale to jest moja opinia!
  • 225 / 81 / 0
Awatar użytkownika

kaelimwen - masz arytmie serca i lekkie psychozy.. jeszcze Ci mało przygód ? Brakuje Ci jeszcze myśli samobójczych czy psychozy i całkowitego odizolowania od społeczeństwa ? Szukasz złotego środka na super życie bez problemów.. ? W amfetaminie szczęścia nie zaznasz Przyjacielu. "Ścierwo" białe tylko cię wciągnie w bagno i zafunduje takie tortury psychiczne i fizyczne że do końca życia zapamiętasz ten post. amfetamina nie wyleczy już i tak mających na twoim koncie zaburzeń lękowych, lecz je pogłębi stu krotnie, dorzuci ci gratis mnóstwo negatywnych myśli, paranoje, bezsenność a dodatkowo uzależnisz się tak szybko że nawet nie zauważysz jak będziesz ręką w nocniku wjebany na Amen.
Ps. Nie biorę amfy od prawie 3 miesięcy.. Praktycznie niema dnia abym o niej nie myślał.. wszystko mi się kojarzy z nią. Skutki uboczne odczuwam codziennie. Miewam czasami takie huśtawki nastrojów że potrafię w kilka minut ze spokojnego krzysia zamienić się w bestie potwora i narobić problemów. A potem przychodzą żale, wyrzuty sumienia przeokropne, obwinianie się, myśli samobójczych również doświadczyłem dosyć niedawno pomimo iż nic nie ćpam.
To wszystko przyjacielu kaelimwen zafundowała mi amfetamina. Uzależniłem się już od pierwszej kreski.
Pozdrawiam
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 12 / 1 / 0

Ile łykacie mg na bombke?
scalono - ds
I jeszcze jedno pytanko ( proszę admina o podpiecie) - czy w woreczku strunowym na delikatnym przeciągu "temat" traci na właściwosciach?
  • 25 / 6 / 0

Teraz latają sorty tak różnej jakości, że chyba nie da się odpowiedzieć na to pytanie.

Kiedyś kumpel znalazł trochę władka (zaginionego ponad pół roku wcześniej) w folii od fajek, która nie była szczelnie zawinięta. Po konsumpcji było dobrze, więc jeśli straty jakieś są to minimalne.
  • 1 / / 0

Cześć. Mam taki problem w niedzielę jeblem krysztala w nosa był to drugi raz ale jebłem mocniej, wszystko było ok aż do poniedziałku 3 w nocy w 15 minut miałem drgawki, zacząłem się źle czuć zaczęły się zawroty głowy ból głowy. Jest już lepiej aczkolwiek dalej jak wstaje mam zawroty głowy które nie przestają dopóki nie usiądę albo się położę. Jeść w miarę jem. Ból głowy nadal jest, zasnąć mogę ale na 15 minut i się budzę a jak próbuję zasnąć to jakieś dziwne schizy mam. Czy to zjazd? Czy może trwać aż tyle ? Aż 4 dni prawie 5? Nie jestem doświadczony więc wolę zapytać was. Dzięki za odpowiedzi
ODPOWIEDZ
Posty: 2866 • Strona 287 z 287
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.