Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
Który bida-drug lepsiejszy do ujebania się po pijacku?

63%
Baklo
40
38%
Pregabba
24

Liczba głosów: 64

ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 8 z 8
  • 1159 / 57 / 1
Awatar użytkownika

@50David50 Nie szkaluj baclofenu on jest nienormalny i kara czasami, ale uzależnia fizycznie i to jest znaczek jakości Hyperreala.Ja go nie lubię, ale wóda w pigułkach brzmi git.Alkocholasy też robią dobrą reklamę.Baclo działa dłużej tez od pregi.
action movie:gun:
  • 35 / 2 / 0

Zdecydowanie pregaba, baclo to alkohol w pigułkach i w tym celu ma jakiś sens. Pregaba to lek na kazde zło, i dodatek do każdej substancji, jedyny minus to pędząca tolerancja.
ODPOWIEDZ
Posty: 72 • Strona 8 z 8
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.