Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2866 • Strona 286 z 287
  • 27 / 3 / 0

20 października 2022serotoninowy pisze:
Z tym że amfetamina oralnie ma tylko jakieś 30% biodostepnosci.
Tak bardzo jak nieprecyzyjna, tak chyba po prostu nieprawdziwa jest ta liczba. Różne źródła można znaleźć, no i pytanie o której konkretnie substancji mówimy, bo podejrzewam że świerza czysta pasta wchłonie się szybciej i efektywniej niż przeżeniony kofeiną siarczan zbity w twarde grudy.

Kiedyś raczej tylko nos, potem krótki okres instalacji, dziś raczej bomby i driny. Negatywne skutki stosowania każdej z tych dróg jestem już od jakiegoś czasu w stanie rozpoznać. Uspokajam jednak, że odstawienie tematu i właściwa regeneracja przynoszą najczęściej szybko efekt. Zobaczymy czy prędzej jakiś zator jebnie mi w serce, czy dostanę raka jelita 🤪 Ale P.R. nigdy niczego nie waliłem. Boję się, bez kitu.

Bomby i w ogóle przez pokarmowy działa najdłużej, choć chyba porównywalnie z i.v.

I tu pytanie do zdeklarowanych bombardierów: w co i jak zawijacie pociski i czy zdarza się wam, np z braku czasu, miejsca czy prywatności, po prostu machnąć dużą grudę jak zwykłą tabsę? Różnice? Efekty?
  • 31 / 2 / 2
Awatar użytkownika

mam arytmie serca i lekkie psychozy(mijają) po psychodeliku sprzed pół roku nt. dotlenienia organizmu/serca
chciałbym spróbować amfetaminy, o ile może zwiększyć mój puls, czy na coś uważać przy pierwszym razie? jak jest również z jej pochodną - metamfetaminą?
  • 4036 / 561 / 0
Awatar użytkownika

Jak masz psychozy na tym tle to ja bym się trzymał z dala od amfetaminy a tymbardziej meth. Nabawisz się tylko nerwicy lekowej. Poza tym jak masz arytmię to też na pewno zwieksza się ryzyko że coś niedobrego może stać się z sercem. To są jednak bardzo silne stymulanty.
"Only God can Judge me"
  • 2223 / 294 / 0
Awatar użytkownika

Kup sobie magnez w postaci tabletek musujących: bezprecedensowo lepsze są i magnez działa natychmiast dwie musujące i jesteś jak nowy.

Tachkardia arytmia wysokie ciśnienie krwi pora odwiedzić kardiologa.
Ave Satan i Ave Maria
  • 87 / 6 / 0
Awatar użytkownika

Bo kilku gramach przerobienia fufu w końcu poznałem działanie tego specyfiku.
Trochę to śmieszne, ale zarazem smutne że musiałem znaleźć chemika od którego mam temat z pierwszej ręki żeby klepało.

fety nie przerobiłem dużo, bo około ~8g, z tym że prawie wcale mnie to nie klepało. Brałem temat od różnych vendorow, ale bez rezultatów. Jedyne poznane mi efekty to zniesienie zmęczenia i senności oraz lekka stymulacja (jak po kawie). Brane w różnych dawkach 100-400mg z takim samym efektem. Najciekawsze jest to, że zależnie od dawki towarzyszyły mi tylko 2 fazy; pierwsza - powyżej opisane pozytywne efekty, a druga to przedawkowanie. Poważnie, nie było nic pomiędzy żadnych ciarek ani typowych efektów uwalniania dopaminy. Dążyłem do tego stanu, aż udało mi się przedawkować, ale o tym już kiedyś pisałem.

Teraz sytuacja się nieco zmieniła. Ogarnąłem chemika od którego nabyłem owy specyfik. Twierdzi on, że czystość produktu to 80 kilka %. W końcu poczułem jak to jest z tym specyfikiem. Sort bielutki, lepiący się do karty, mokry z solidnymi grudami, zapach typowy. Dawka to 100-150mg per sniff, nic nie piekło podczas wciągania. Po chwili wystąpiła stymulacja lecz nie była ona zbyt mocna czy nachalna. Określił bym ją jako coś pomiędzy lekka a średnia - była przyjemna. Czas podczas wykonywania czynności leciał szybciej, humor uległ poprawie, pojawiła się leciutka, ale wyczuwalna chęć do rozmowy, senność i zmęczenie zniesione do zera.
Smutne, że musiałem dostać towar z pierwszej ręki żeby poznać jego działanie.
Z jednej strony cieszę się, że mam dostęp do takiego towaru, a z drugiej spodziewałem się czegoś lepszego.

Tu rodzi się pytanie - czy jestem odporny na tego typu substancje? Tolerke wykluczam, bo od 2 tygodni leciało tylko Zioło a sam staż z ćpaniem nie trwa nawet rok. Z czego głównie leciały fluoroamfetaminy np. 3/4-FMA, a od około 2/3 mięsiecy ketony (głównie 3/4-CMC). Benzo nigdy nie brałem. Wina neuronów, a może po prostu widząc wyjebanych typów po fecie za dużo sobie wyobrażałem, lub dawka była za mała?
%-D
  • 2223 / 294 / 0
Awatar użytkownika

Dawka w zdecydowanie normalna to jest 100mg per sniff przy 80% czystości.

Myślę że po prostu nie działa bo nie działa ale mogłeś sobie przeorać te neuroprzekaźniki ketonami. Po takich maratonach miesiąc to jest zdecydowanie za mało mogło Ci pozostać i temu nie klepał temat.

Dobrze że masz osiemdziesięcio procentówę też taki temat mam mnie wyrywa z butów więc jeżeli Ty odczuwasz średnie naspidowanie sęk może tkwić w zbyt krótkiej przerwy ogólnej od proszków. Mówię Ci zrób sobie kwartał przerwy.

80% to jest najwyższa procentowo bardziej czystego proszku nie ma.
Ave Satan i Ave Maria
  • 87 / 6 / 0
Awatar użytkownika

Aha i zapomniałem dodać, że nie doświadczyłem dosłownie ŻADNYCH spływów i towarzyszy mi zapach farby identyczny jak białka. Pewnie śluzówka wysuszona i część się nie wchłania. To normalne czy raczej zajebane górne drogi oddechowe? Dziś pojadę po Irigasin i przepłukam zatoki, może to cos pomoże :extasy:

Scalono | 909

Nie mogę edytować postu powyżej, wiec pisze kolejny i proszę admina o scalenie.

Po przepłukaniu zatok Irigasinem za pomocą roztworu hipertonicznego zauważyłem znaczna poprawę. Nie wiem czemu, ale głowa zrobiła mi się lżejsza po tym procesie %-D. W końcu pojawiły się jako takie ciarki na głowie, cos jakby było mi zimno - takie mrowienie. Reszta efektów także się wzmocniła, pojawił się gorzki posmak w buzi aczkolwiek spływu dalej nie doświadczyłem, bo ten posmak to było może 1/5 spływu jakie kiedyś miałem oraz lekkie pieczenie (przed irygacją go nie było) oraz muzyka trochę inaczej brzmi. Później przepłukam zatoki jeszcze raz, z tym że użyje roztworu izotonicznego.
Ostatnio prawie wcale nie leciałem, ale chyba będzie trzeba kontynuować przerwę :alergia:
%-D
  • 825 / 124 / 0
Awatar użytkownika

21 listopada 2022Mefistofeles1945 pisze:
Dawka w zdecydowanie normalna to jest 100mg per sniff przy 80% czystości [...]
Po 100mg fety o czystość 70% to by cię rozerwało.
Migotanie komór i dużą szansą zawału.
Ps
80% czystości buuhhaahhhaa
Sprawdź sobie jakie są wyniki przedstawiają wendzorzy poparte badaniami EC na torach.

Skrócono cytat, post jest x2 wyżej | 909
  • 937 / 66 / 0
Awatar użytkownika
sem

21 listopada 2022lvckyy pisze:
Bo kilku gramach przerobienia fufu w końcu poznałem działanie tego specyfiku.
Trochę to śmieszne, ale zarazem smutne że musiałem znaleźć chemika od którego mam temat z pierwszej ręki żeby klepało [...]
Rozwiązaniem zagadki jest to że masz gówno a nie towar od chemika i ktoś Cię strasznie robi w chuja.

Skrócono cytat, post jest x2 wyżej. | 909
  • 87 / 6 / 0
Awatar użytkownika

22 listopada 2022sem pisze:
Rozwiązaniem zagadki jest to że masz gówno a nie towar od chemika i ktoś Cię strasznie robi w chuja.
Znajomy zaopatruję się u lokalnego dila i chodzi wyjebany i szczęka mieli a na mnie jego temat zadziałał trochę mocniej niż kawa, tylko bez wkurwienia które mam po kawie. Kreski sypane na 3/4 wysokości telefonu. Przy najbliższej okazji poczęstuje go moim towarem i zdam relację.

@nCuX Nawet jeżeli towar nie ma deklarowanej czystości to i tak działa mocniej niż poprzednio testowane przeze mnie sorty. Swoją drogą nie rozumiem zamysłu posta.
%-D
ODPOWIEDZ
Posty: 2866 • Strona 286 z 287
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.