Reszta nie pasująca do powyższych
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 102 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Nafazolina
Nieprzeczytany post
[ external image ]

Głównie składnik kropli do oczu ale nigdzie nie mogłem znaleźć co się dzieje w przypadku podania doustnego. A zaciekawiło mnie to dlatego, że Nafazolina wykazuje działanie pobudzające na układ adrenergiczny. Pobudza bezpośrednio receptory alfaadrenergiczne. Wobec tego, zacząłem się zastanawiać nad działaniem przy innej drodze podania lub w miksie na przykład z pseudoefedryną. Ktoś mógłby powiedzieć coś więcej?
  • 5 / 2 / 0
Awatar użytkownika
AYE

Raczej silna wazokonstrykcja, wysokie ciśnienie, rozluźnienie mięśni gładkich, potliwość, tachykardia, zimne dłonie i stopy a z psefką 2cm penis przez tydzień
Nie łączyć z MAOI
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.