Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2063 • Strona 207 z 207
  • 6 / / 0

@ludekOgrodek Nie ma czegoś takiego, samo THC jak i medyczna konopia powodują spore straty zdrowotne jeśli używasz tego często i rekreacyjnie.
@DelicSajko nie polecam liquidów i w szczególności e-papierosów. Można dostać astmy oskrzelowej i przewlekłej obturacyjnej choroby pluc która skraca życie o 10-15 lat.
https://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_cigarette#Health_effects pisze:
E-cigarettes increase the risk of asthma by 40% and chronic obstructive pulmonary disease by 50% compared to not using nicotine at all.
Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7817920
  • 37 / 2 / 0
Awatar użytkownika

No dobra, ale sam napisałeś " często i rekreacyjnie", a jakby był w tym umiar? Czy któryś z nich byłby "dobrym" wyborem?
  • 1865 / 697 / 0
Awatar użytkownika
LOBO87
Kompetentny
Kompetentny

Nie
"Na nic mi terapia,
mam zatrute złem DNA,
genetyczny krwi sabotaż,
samozwańczy świr..."
ODPOWIEDZ
Posty: 2063 • Strona 207 z 207
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.