Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 1157 • Strona 116 z 116
  • 27 / 5 / 0

08 października 2022surveilled pisze:
@dlaczegojaja Nie mam na razie (dla ciebie) czasu. Skoro masz tyle kont to sobie korzystaj z innego. Może w poniedziałek.

BTW. Super pomysł publikować swój adres e-mail. 😬
No i co survielled. Masz jakiś fun, że "może się tym zajmiesz" z góry wiedząc (ja też btw) że tego nie zrobisz? To spytam: dlaczego. Jedyne konto jakie używam do to właśnie, i w dawnych postach jest info, że założone przy banie aby się odezwać w sprawach konta. Innych nie mam, dla sprecyzowania. Więc w czym rzecz? Wiesz, mi jakoś specjalnie na tym koncie tak nie zależy jak się tobie wydaje. Wystarczy nawet mi zmiana nazwy jak nie ma innej opcji i też będzie si. Ok, pokazałeś że mnie olałeś zabolało, zadziałało ;) ale co dalej.
  • 5711 / 376 / 10
Awatar użytkownika
surveilled
Admini
Admini

@dlaczegojaja @aurora20: Konto aktywowane.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 1424 / 225 / 0
Awatar użytkownika

ok dziękuję
🎶 #j3bać% 🎶
  • 0 / / 0

Chciałbym aktywować spowrotem swoje konto "Iacobus"
  • 5711 / 376 / 10
Awatar użytkownika
surveilled
Admini
Admini

@Iacobus @WielkiFallus: Konto aktywowane.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • / / 0
Awatar użytkownika
Klammm

[mention]unknown[/mention], [mention]surveilled[/mention] mam problemy z dostaniem się do serwisów [h] w tym do forum. Próbuję resetować hasła, ale nic z tego, bo mi nie zwraca maili. I ogólnie jest problem z mailami, bo stworzyłem specjalnie maile na różnych pocztach i próbując się rejestrować nie dostaje maili aktywacyjnych, a czekam już długo.
  • 13 / 2 / 0

Chciałbym aktywować spowrotem swoje konto Psilosoph
ODPOWIEDZ
Posty: 1157 • Strona 116 z 116
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.