Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 15 / 21 / 0
Ogłoszenie zamieszczone na prośbę autora badania.

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu realizowanym na Uniwersytecie Gdańskim, które ma na celu opisanie zjawiska zażywania mefedronu i jego analogów oraz poznanie psychologicznych aspektów funkcjonowania jego użytkowników. Jego realizacja polega na porównaniu osób zażywających mefedron i jego analogi z osobami, które nie są ich użytkownikami. W badaniu uwzględniono takie czynniki psychologiczne jak: odporność psychiczna, skłonność do ryzyka oraz ocena zdrowia psychicznego.

Badanie jest skierowane do osób pełnoletnich, w okresie młodej dorosłości. Wypełnienie badania zajmuje około 10 minut. Jest ono całkowicie anonimowe.

Poniżej znajduje się link do badania:
https://forms.office.com/r/RGX5fbDSdH

Dziękujemy!
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.