Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 474 • Strona 48 z 48
  • 5 / / 0
Dziś pojawiła się nocna polucja i mocne sny erotyczne, obudziłem się też ze wzwodem. Myślę, że jest to dobry znak, że coś w ciele zaczyna się dziać i jakieś światełko nadziei.

Co do wychodzenia do ludźmi to niestety widzę to inaczej niż ty. Dla mnie każde wyjście, nieważne z kim powoduje ogromną chęć wzięcia, wypicia czy przypalenia. W kontaktach pojawia mi się mocne ciśnienie. Dodam też, że używki najczęściej służą mi do integracji i łatają moje problemy w sferach towarzyskich. W samotności nie mam żadnych ciśnień,temat wręcz nie istnieje, dobrze mi ze sobą. Rozumiem, że miałeś na myśli kontakt z tymi najbliższymi, ale Ci odsunęli się ode mnie przez wszystkie akcje które odpierdalałem i powolną degradację którą musieli obserwować. Na razie nie narzekam na samotność i wiem, że przyjdzie moment w którym postaram się odnowić kontakty. Na razie praca i rodzina.

Myślisz, że w dalekiej przyszłośći jakiekolwiek wzięcie czegoś będzie powodowało nawrót i ciśnienie na walenie konia?
  • 751 / 102 / 0
@psylocyna
Myślisz, że w dalekiej przyszłośći jakiekolwiek wzięcie czegoś będzie powodowało nawrót i ciśnienie na walenie konia?
po tym zdaniu wnioskuję że jeszcze daleka droga przed tobą. Zdajesz sobie sprawę że masz jakiś problem, ale jednak rozważasz że w przyszłości będziesz mógł zajebać. Mało ci problemów przez to? Dla mnie powinieneś definitywnie skończyć z używkami żeby ogarnąć głowę, bo będzie po prostu gorzej. Masz tak w głowie to zakorzenione że każdy powrót do nałogu będzie bardziej intensywny. Pogódź się z tym i zajmij soba, rodziną, bliskimi, bo widać że dużo popsułeś i zapomnij o dragach nawet rekreacyjnie, bo ktoś wjebany w to nigdy nie będzie tego brał od czasu do czasu.
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 2326 / 239 / 223
Będzie. Bo masz już to zakodowane w głowie i znasz tego smak. Regeneracja głowy potrwa, ale wjebać będzie Ci się jeszcze prościej niż komuś, kto brałby to pierwszy raz.
The depths are everything.
  • 15 / / 0
26 października 2017kurak122 pisze:
3cmc + HEX-EN +mexedrone
wiem 3cmc z hexenem ,dalo nowa jakosc,oczywiscie w stosownych proporcjach,to byla kosa ,choc przywyczajpny jestem do i.v tym razem walilem sniffem i bylo zajebiscie.Niestety hexen trudno dostepny ale mam Apihp ,ponoc mniej schizowa,nie tak paranoiczno zjazdowa wersja a-pvp,co sadzisz o tym mixie?Z reszta obecnych ketonow to chyba nie ma sensu ,z Nepem na przyklad.Z tym mexedronem to bym sobie dal spokoj,ponoc nie udana synteza i na pewno jesli chodzi o libido euforie ,nie wiele to wnosi.
IGGY
ODPOWIEDZ
Posty: 474 • Strona 48 z 48
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.