Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 24 z 24
  • 27 / 6 / 0
To się nie nadaje na ciągi, tak jak wyżej raz na 2 tygodnie albo i rzadziej i najlepiej oral, i ewentualnie małe dociągnięcie sniff. Dobre do miksów psychodelikami ale lepiej uważać, zmniejszyć dawkowanie obu. Wciąganie tego nosem to strata materiału i zdrowia, a szkoda bo uwielbiam sniffować to, jednak po wielu podaniach stwierdzam że to bez sensu. Z mahometem miksuję się idealnie, z kwasiorem bał bym się zapodawać.
  • 56 / 14 / 0
Ktoś podawał to IM? Jakie dawkowanie? Trochę martwi mnie ten chlor.
  • 228 / 30 / 0
Jak znalazłeś w tym związku chemicznym chlor to chyba nie odwiedziłeś pierwszej strony tematu.
Dawkowanie IM analogiczne do ketaminy.
  • 185 / 8 / 0
Siema
Ile na początek oralnie tak żeby coś poczuć ale nie za mocno ? Żeby że tak powiem umoczyć stopy a nie wskoczyć do 5m basenu xD . Zero tolerki na dyso i zero doświadczenia z dyso.
ODPOWIEDZ
Posty: 234 • Strona 24 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.