Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 820 • Strona 73 z 82
  • 739 / 12 / 0
29 października 2022tajemniczy25 pisze:
@deoodeoo w tym momencie nie jestem w stanie Ci powiedzieć co jest lepsze np. dla mnie bo gdy dulo się ładowała to jak zwykle użyłem pregabaliny(jakoś po 2tyg stosowania dulo zaczynałem się dobrze czuć to oczywiście a co mi tam wezmę prege).U mnie prega resetuje działanie SSRI/SNRI.Dzis jestem 7 dzień na 60mg chociaż biorę ja już od 9 września ale przez pregabaline licznik bije mi od nowa.Jedno wiem że będąc teraz na 60mg dulo mocno czuje ucisk w okolicach serca(w godzinach popołudniowych),pewnie na tle nerwowym plus ta noradrenalina.Na wenli noradrenaline zaczynałem dopiero ostro czuć na dawce 300mg.Dam znać w temacie za 1-2tyg co i jak.Mam nadzieję że zaskoczy i teraz będę się pilnował zero pregi ani benzo,jakoś to przetrwam.Zawsze można się podratować propranolem.Ja na punkcie serca mam ogólnie shizy od czasu przedawkowania amf.wenlafaksyna była super pod tym względem że robiłem rzeczy których dziś nie robię,ćwiczyłem systematycznie,czytałem książki była jakaś taka wewnętrzna potrzeba rozwijania się ale efektu przeciwlękowego nie uświadczyłem żadnego w sumie,jedynie ten napęd.Jak nie masz problemów z wagą,nie boisz się przytyć to dodaj mirte do snri bo fajnie się to zgrywa.
A dla czemu Pregabalina resetuje działanie też ja biorę i jest ok
  • 2 / / 0
Też mi się nie wydaje, by prega cokolwiek resetowała, inaczej nie dostałbym jej przepisanej wraz z SSRI od psychiatry xD Choć w sumie to ja nalegałem, by mi ją dołożył do zestawu, bo nie odczuwam po niej lęków wychodząc do ludzi. Co do Duloksetyny: walczyłem dwa tygodnie z biegunką, po czym się poddałem i po konsultacji z czarodziejem przeszedłem na sertralinę.
  • 843 / 154 / 0
@deoodeoo sam właśnie nie mam pojęcia ale tak jest.Może dlatego że jestem uzależniony od alkoholu i prega działa też na jakieś receptory jak alko.Szkoda bo spoko lek ale niestety u mnie brany np. systematycznie resetuje działanie SSRI/SNRI
Ostatnio zmieniony 31 października 2022 przez tajemniczy25, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 739 / 12 / 0
Też mam problem z alko napije wie i reset masakra już mnie na odwyk kierują xD chyba do Jarosławia znasz? Biorę 60 dużo i 50 sertraliny a ty brałeś PRL 853? Zamówiłem sb noopept
  • 843 / 154 / 0
@deoodeoo nie brałem PRL jeszcze a obecnie biorę fasoracetam (4tyg kurację zrobię),noopept spoko opcja.
  • 4524 / 686 / 0
Gdzieś wyczytałem z opinii m. In na nerwica. Pl że Dulo nieźle daje po wątrobie?
Prawda to?
Podobno bardzo niewskazane jest alkoholizoesc na tym leku. Ryzyko marskości wątroby wzrasta o 40 procent.
Ponoć w ulotce jest to nawet opisane.
Co o tym myślicie towarzysze?
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 856 / 138 / 0
@ledzeppelin2 w ulotce duloksetyny jest faktycznie napisane że spożywanie alkoholu może mocno zaszkodzić wątrobie, nie pamiętam czy o tym 40% większym ryzyku marskości czytałem w ulotce czy na jakiejś wikipedii ale jest takie info. Ale tak, brałem duloksetynę około roku i w tym czasie było kilka okresów ostrego picia w ciągach ale późniejsze badania krwi nic nie wykazały. Może miałem szczęście a może mam silną wątrobę, nie wiem.
  • 843 / 154 / 0
Mam pytanie do osób które stosowały duloksetyne.Obecnie przyjmuje sama duloksetyne w dawce 60mg i codziennie budzę się ze wzwodem.Czy też ktoś tak miał?
  • 501 / 17 / 0
@tajemniczy25

Brałem wszystkie antydepy w tym duloksetyne i nic takiego nie doświadczyłem . Ale może dlatego a napewno bo mam uszkodzony układ nerwowy.
  • 164 / 52 / 0
Po jakim czasie lek sie rozkręca .Biorę od 6 dni ,strasznie senny jestem po nim ,nic tylko leżeć ? Normalne to ? Mija z czasem ? 30mg doba .
ODPOWIEDZ
Posty: 820 • Strona 73 z 82
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.