Regulamin forum
Zwykli użytkownicy nie mogą zakładać wątków na tym forum.
Jeśli chcesz zamieścić tu FAQ, HOWTO, albo kompendium swojego autorstwa – zamieść je w dziale >Psychofarmakologia<, a na początku posta dopisz, że chcesz by wątek był w Kompendiach.
ODPOWIEDZ
Posty: 774 • Strona 78 z 78
  • 1 / / 0
Cześć, mam głównie f33.2 + f60.31 i ostatnie miesiące leciałem na wenli 300mg/d i lamotryginie 50mg/d, schodzę do 150mg/d i lamo 25/mg oraz dodałem bupropion 150mg/d, czasami (bywało, że codziennie xD) wlatywało różne benzo + pregaba (600-1200mg) i jakieś hydro + alkohol, dużym problemem w życiu codziennym oprócz deprechy i zaburzeń osobowości jest potężne zmęczenie i senność, non stop mam ochotę spać, w pracy szczególnie, ponieważ jest bardzo nużąca, można śmiało dorzucić suplementację 5-htp 200mg? lepiej brać z rana czy wieczorem?
  • 7 / / 0
A wiecie może czy po zaprzestaniu zażywania wszelakich środków odurzających po kilku latach wraca wszystko do normalności może nie takiej jak przed ale chociaż trochę zbliżonej ??
  • 558 / 101 / 0
@nhandu91 ale co oznacza dla Ciebie "normalnosc" brak problemow psychicznych ? , odzyskanie radosci z zycia, czy ponownie dzialanie w pelni danyc substancji ? zalezy co i jak dlugo sie zażywało ,organizm potrafi zniesc duzo i duzo potrafi sie naprawic ale nie da sie powiedzieć jednoznacznie nie znajac szczegolow a i tak znajac je nie mozna powiedziec na 100% bo jest w tym sporo indywidualnych predyspozycji
  • 4 / 1 / 0
Cześć, na wskutek jednorazowego zażycia 180ug kwasu powstał u mnie zespół serotoninowy. Jestem już czysty od miesiąca. Zero alkoholu, zero ćpania, palenia, niczego. Jedyny z objawów zespołu serotoninowego który mi dolega to mioklonie. Chciałem poprosić was o radę, co powinienem teraz zrobić aby się tego pozbyć. Zacząć suplementacje cyproheptadyny? A może jakieś benzo? Czy może jednak poczekać jeszcze więcej czasu z nadzieją na całkowite ustąpienie napięć mięśniowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 774 • Strona 78 z 78
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.