Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 540 • Strona 47 z 54
  • 166 / 14 / 0
Swego czasu dwa razy mnie powykręcało na tym leku. Raz ostro gdy byłem w domu i raz jak przebywałem w szpitalu. W tym drugim przypadku ratunek w postaci akinetonu przybył szybko i nie spotkał mnie taki dramat jak za razem pierwszym. Co tak właściwie wywołuje dyskinezy? Ma to związek z dopaminą?
jestem obłąkany
  • 910 / 10 / 0
Zazywam dawkę ami 100mg na aktywizacje czuje jakieś działanie czy podnieść jeszcze o 50mg aby wzmocnić działanie?
  • 4497 / 706 / 0
Jak jest dobrze to zostaw. Wieksza dawka nie oznacza większego pobudzenia w przypadku tego leku. Nie wiem czego Ty oczekujesz ale ciągle od kilku już lat szukasz leku który Cię zaaktywizuje. Leki to nie amfetamina że będziesz latał jak szalony.
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 339 / 11 / 0
Podobno jest tu jakis farmaceuta ktory zna sie na lekach...??? Prosilbym o kontakt, mialbym kilka pytan odnosnie lekow a w szczegolnosci solianu i abilify lub lurazydonu... Dreczy mnie jedna kwestia blokady agonisty przez antagoniste i nie wiem jak temu zaradzic? Chce brac dwa neuroleptyki, jeden w dawce wysokiej a drugi w bardzo niskiej... problem w tym ze ten w niskiej jest bolokowany przez tego w wysokiej i nie dziala poprzez uwalnianie dopaminy... taka podstawa farmakologii...

Bylbym wdzieczny jakby ktos sie odezwal i mi podal kontakt do tego kogos kto tu jest farmaceuta ;)

Nadmienie ze lekarze sami nie wiedza jak te leki polaczyc aby nie bylo blokady i jedyne vo proponuja to branie solo neuroleptyku w niskiej dawce ale ja wtedy bede pozbawiony stabilizatora nastroju, ktorym jest u mnie lek w wysokiej dawce a depakiny i innych zamulaczy trujacych brac nie chce...
  • 385 / 92 / 2
Jakiś czas temu, będąc od roku na amisulprydzie 50-100, łyknąłem sulpiryd 100 i dostałem z miejsca zastrzyk energii, motywacji i aktywizacji, której amisulpryd oczywiście już od wielu miesięcy mi nie oferował. Kompletnie się tego nie spodziewałem z uwagi na znaczące pokrewieństwo obu substancji. Sądzę, że to doświadczenie godne odnotowania.
!מרנא תא
  • 527 / 152 / 0
@Pathfinder

To może byc prawda, ja się przesiadłem z niedziałającego (a może się do niego przyzwyczailem) sulpirydu na amisulpryd i ten drugi mial zauwazalne dzialanie. Fajnie, że jak mi ami zbrzydnie to będę mógł wypróbować sulpiryd. Dzięki za info.
  • 910 / 10 / 0
Dzien dobry od kilku miesięcy zażywam ami w dawce 100mg na aktywizacje od tygodnia występują umnie silna sztywnosc łydek i karku vo mogłabym zazywac na rozluznienie czytałem że biperyden ?
  • 385 / 92 / 2
@pauleta1987 baklofen, ale rozważnie, ponieważ uzależnia.
!מרנא תא
  • 2712 / 363 / 0
Zszedłem z 800mg na 2x po 200mg. Jak dla mnie lek rewelacyjny.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 28 / / 0
Biorę dawkę ami 100mg na aktywizacje nie czuje tak pełnego dzialania jak chcę jeśli podnioslabym na 150 lub 200 czy to coś da?
ODPOWIEDZ
Posty: 540 • Strona 47 z 54
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.