Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 565 • Strona 47 z 57
  • 182 / 16 / 0
Swego czasu dwa razy mnie powykręcało na tym leku. Raz ostro gdy byłem w domu i raz jak przebywałem w szpitalu. W tym drugim przypadku ratunek w postaci akinetonu przybył szybko i nie spotkał mnie taki dramat jak za razem pierwszym. Co tak właściwie wywołuje dyskinezy? Ma to związek z dopaminą?
jestem obłąkany
  • 924 / 12 / 0
Zazywam dawkę ami 100mg na aktywizacje czuje jakieś działanie czy podnieść jeszcze o 50mg aby wzmocnić działanie?
  • 4509 / 716 / 0
Jak jest dobrze to zostaw. Wieksza dawka nie oznacza większego pobudzenia w przypadku tego leku. Nie wiem czego Ty oczekujesz ale ciągle od kilku już lat szukasz leku który Cię zaaktywizuje. Leki to nie amfetamina że będziesz latał jak szalony.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 376 / 15 / 0
Podobno jest tu jakis farmaceuta ktory zna sie na lekach...??? Prosilbym o kontakt, mialbym kilka pytan odnosnie lekow a w szczegolnosci solianu i abilify lub lurazydonu... Dreczy mnie jedna kwestia blokady agonisty przez antagoniste i nie wiem jak temu zaradzic? Chce brac dwa neuroleptyki, jeden w dawce wysokiej a drugi w bardzo niskiej... problem w tym ze ten w niskiej jest bolokowany przez tego w wysokiej i nie dziala poprzez uwalnianie dopaminy... taka podstawa farmakologii...

Bylbym wdzieczny jakby ktos sie odezwal i mi podal kontakt do tego kogos kto tu jest farmaceuta ;)

Nadmienie ze lekarze sami nie wiedza jak te leki polaczyc aby nie bylo blokady i jedyne vo proponuja to branie solo neuroleptyku w niskiej dawce ale ja wtedy bede pozbawiony stabilizatora nastroju, ktorym jest u mnie lek w wysokiej dawce a depakiny i innych zamulaczy trujacych brac nie chce...
  • 388 / 93 / 2
Jakiś czas temu, będąc od roku na amisulprydzie 50-100, łyknąłem sulpiryd 100 i dostałem z miejsca zastrzyk energii, motywacji i aktywizacji, której amisulpryd oczywiście już od wielu miesięcy mi nie oferował. Kompletnie się tego nie spodziewałem z uwagi na znaczące pokrewieństwo obu substancji. Sądzę, że to doświadczenie godne odnotowania.
!מרנא תא
  • 579 / 176 / 0
@Pathfinder

To może byc prawda, ja się przesiadłem z niedziałającego (a może się do niego przyzwyczailem) sulpirydu na amisulpryd i ten drugi mial zauwazalne dzialanie. Fajnie, że jak mi ami zbrzydnie to będę mógł wypróbować sulpiryd. Dzięki za info.
  • 924 / 12 / 0
Dzien dobry od kilku miesięcy zażywam ami w dawce 100mg na aktywizacje od tygodnia występują umnie silna sztywnosc łydek i karku vo mogłabym zazywac na rozluznienie czytałem że biperyden ?
  • 388 / 93 / 2
@pauleta1987 baklofen, ale rozważnie, ponieważ uzależnia.
!מרנא תא
  • 2988 / 413 / 0
Zszedłem z 800mg na 2x po 200mg. Jak dla mnie lek rewelacyjny.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 46 / 2 / 0
Biorę dawkę ami 100mg na aktywizacje nie czuje tak pełnego dzialania jak chcę jeśli podnioslabym na 150 lub 200 czy to coś da?
ODPOWIEDZ
Posty: 565 • Strona 47 z 57
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.