Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 5 z 5
  • 21 / 5 / 0
15 października 2022Pingwino pisze:
Skoro medyczna marihuana jest przypisywana na rzucanie alkoholu, no to jak może być tym samym co alkohol.
zobaczymy ile osób to kurwa z tego alkoholizmu wyleczy XD bo kokaina też była przepisywana na depresje na początku lat 20 ubiegłego wieku

nie porównuj alko do trawy? ja po trawie mam schizy i nie pojade samochodem nawet kilometra bo skręcam w rów na alko jeździło się za małolata w chuj razy ale nikt święty nie jest i już takich głupich praktyk nie robię, ale dla mnie trawa jest czymś gorszym niż alkohol, całe lato piwkowałem bo zapijałem smuta po rozstaniu z moją miłością i to taką prawdziwą i wiem że jej nigdy już nie zobacze ale cóż ogarnąłem się i żyje dalej już o niej zapomniałem i też jakoś odstawienie alkoholu mi trudno nie przyszło, a raczej gładko zamieniłem na przepisaną przez lekarza pregabaline i żyje mam się dobrze, zrzuciłem brzuch i dalej schudne a potem odbuduje się na siłce i poszukam nowej kobiety :)

dodam, że o jakim buchu raz w tygodniu Ty piszesz, to tak jakby mówić że ten co sobie wypije dwa piwa raz w tygodniu. Ja nie mówie o raz w tygodniu tylko o jaraniu codziennie vs piciu codziennie czyli uzależnieniu a nie okazjonalnym buchu czy tam piwku
Ostatnio zmieniony 16 października 2022 przez 50David50, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2324 / 238 / 223
W przypadku codziennego jarania i codziennego picia obie te używki, jak alkohol czy marihuana powodują pewien problem w odstawieniu. Chyba najprościej będzie zauważyć rozdrażnienie, oraz chęć zażycia. Miałem kilka epizodów, mj ciągnęło mnie mniej, alkohol bardziej.

A co do jazdy na kacu — nie pochwalam ani jazdy na zielonym kacu/ani w trakcie, tak samo alkoholowym. Kto pierwszy nie jeździł autem/ew rowerem, a pewności nawet nie miał — niech pierwszy rzuci kamieniem. Wiadomo, że większości raz się zdarzyło, ale my mówimy tutaj bezpośrednio w temacie o wątku, w którym gość został ewidentnie przyłapany po jeździe w mj i tego się trzymajmy.
The depths are everything.
  • 11 / 1 / 0
Spoko spoko nie spinajmy się co lepsze co gorsze w piątek dam wam znać co i jak.
  • 11 / 1 / 0
No i witam sprawa wygląda bardzo dobrze w sumie to mam warunkowo na rok zakaz poruszania się pojazdami no i będę musiał koszty sądowe opłacić i psychotesty zrobić tuz przy oddaniu prawka. Na szczęście nie muszę zdawać egzaminu od nowa i to by było na tyle trzymajcie się mordki dzięki za wsparcie.

scalono - surv

Stężenie jakie miałem we krwi to 7.6
  • 359 / 49 / 0
@Weedman1780 napisz proszę więcej odnośnie sprawy. Co powiedziałeś, jak to wyglądało, jaka była twoja linia obrony?
Dobrze, że tylko taki wymiar kary. Za rok odbierzesz prawko :) a miejmy nadzieje, że do tego czasu znowelizują przepisy na poruszanie się z dosoloną ilością we krwi.
ODPOWIEDZ
Posty: 45 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.