Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 82 • Strona 9 z 9
  • 895 / 9 / 0
Czy przy zazywaniu dulo I amisulpiryd można pić guaranne yerba mate czy zielone herbatę?
  • 2179 / 209 / 210
Yerba Mate CBSe Energia 500g z guaraną

Klasyk. Ostatnio znowu wpadł w moje łaski i jestem zadowolony. Troszkę pozwolił mi odejść od kofeiny z kawy o raz innych pierdół. Standardowo zalewane w okolicach 55-60 stopni Celsjusza.
Spijam na 2-3 zalania. Bardzo dobre, guarana wyczuwalna. Cena na plus. Jak ktoś rozpoczyna zabawę z yerbą, to polecam gorąco. Tania, dokupić do tego bombillę + naczynie i można śmiało rozpoczynać zabawę.

Yerba Mate Amanda Despalada 1kg sin palo

Próbowana wczoraj. Przyszła z CBSe. Standard, który również pijałem. Sin palo sugeruje, że ta Amanda będzie bez gałązek i pyłu - faktycznie tak jest. Cierpka, dobra, stawia na nogi.
Lubię zapić z rana typowy czaj, stąd omijam wtedy CBŚe. Dziś z rana testowana, trzymała i działała fajnie — jakoś do okolicy 10:00 (piłem o 6).
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 82 • Strona 9 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.