Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 2200 • Strona 216 z 220
  • 2338 / 241 / 223
@falsyfikot zależy jaki pijesz susz. Czym mocniejszy tym mniej się powinno. Ja jeżeli piłem najmocniejszą - Pajarito - to pijałem maksymalnie 2 razy dziennie po 3 zalania każdego suszu. Sprawdź, jaką moc posiada dany susz, poczytaj o odmianie, którą masz.
The depths are everything.
  • 910 / 10 / 0
Czy po yerba mate może wystąpić nadcisnienie ?
  • 2338 / 241 / 223
@pauleta1987

Nie znaleziono żadnego dowodu świadczącego o tym, że Y.Mate zwiększa ryzyko pojawienia się nadciśnienia. Nie powoduje również wypłukania czy uczucia rozdrażnienia.
The depths are everything.
  • 910 / 10 / 0
A z czym proponujecie łączyć yerba mate na pobudzenie np zielona herbata , guaranna, tyrozyna czy taurynną?
  • 2338 / 241 / 223
@pauleta1987 mix z guaraną lub tauryną w zupełności powinien wystarczyć, ewentualnie mocne odmiany yerby — np. Pajarito. Jej nie trzeba z niczym mieszać, jest bardzo mocna.
The depths are everything.
  • 910 / 10 / 0
Zamuwilem yerba mate pajarito oraz w proszku guaranne 22%kofeina czy łyżka guaranny wystarczy do 250ml yerba maty?
  • 2338 / 241 / 223
Mamy tutaj fanów CBŚe lub typowe Amandy? Ciekaw jestem, jak ukierunkowani jesteście na picie typowo mocnych i cierpkich yerb, typu Pajarito?

CBŚe to akurat laik przy tym, ale Amanda idealnie się w to wpisuje. Tak więc? Bardziej fani smakowych, czy cierpkich i mocnych doznań stymulujących? :D
The depths are everything.
  • 14 / 1 / 0
Ja ostatnio piję Pajarito z burrito i katuavą. Kocham te tradycyjne dymne yerby i posmak tych yerbowych kuleczek w ustach.
Uwaga! Użytkownik AleksanderNovak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2338 / 241 / 223
@AleksanderNovak Pajarito są najlepsze. Typowy dymny smak oraz mocny efekt powodują mocnego kopa, oraz pełną moc na cały dzień. Cena też w miarę rozsądna, jak ktoś w zestawie ma już bombillę oraz naczynko, to faktycznie te yerby nie wychodzą jakoś źle, a przeceny idzie trafić.
The depths are everything.
  • 910 / 10 / 0
Zamuwilem yerba mate pajarito smak Ok, mam pytanie czy yerba mate może wpływać negatywnie na nerwice chodzi mi o nasilenie leków, nerwowość, pocenie się, zaburzenia rytmu?
ODPOWIEDZ
Posty: 2200 • Strona 216 z 220
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.