Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 2402 / 351 / 0
neuroleptyki logują się do systemu nerwowego, i pierwsza tabletka nie da takiego samego efektu jak np po miesiącu, tak samo przy długim stosowaniu, nawet rok, dorzucenie do podwójnej dawki może od razu spowodować efekty uboczne, pomimo że niby olanzapina którą spożywam przez łohohohoho długi czas, 20mg przy kombinowaniu żeby zasnąć podczas dorzucania powodowało u mnie zawroty głowy i wahania ciśnienia, a lewomepromazyna (np tisercin) którą przyjmowałem ponad rok tylko na lepszy sen, zwiększyła się samowolnie, ale z akceptacją lekarza z 15mg do 30mg. A po dłuższym czasie od około miesiąca doszedłem do dawki 45mg ale już skutecznie lula wieczorem i zasypiam komfortowo. Ale wypracowanie takiej dawki 3 razy 15mg wiązało się też z przyzwyczajeniem i przechodzeniem przez wiele efektów ubocznych, ale ja jestem twardy nie miętki i coś mi mówiło żeby nie odpuszczać, i dzięki temu od jakiegoś czasu normalnie zasypiam.

BTW. Byłem na skupie osocza krwi wykorzystywanego do produkcji leków, i przy wywiadzie poprzedzającym powiedziałem że zażywam olanzapinę, i lekarz zapytał się czy to jest ChAD właśnie, do tej pory nie wiem dlaczego o to zapytał, ale nie udzielił pozwolenia na oddawanie osocza.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.