Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 36 • Strona 4 z 4
  • 8105 / 885 / 0
Spokojnie możesz brać alprazolam.Nie występuję żadna interakcja.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 1 / / 0
Hej, czy może się coś stać jeśli podczas
1. brania antykoncepcji hormonalnej zarzuci sie MDMA
2. brania lekow na tradzik - izotretynoina - zarzuci sie MDMA
?
  • 4 / / 0
1. Podejrzewam, że przyjmowanie antykoncepcji hormonalnej wiążę się z punktem 2. ponieważ przy kuracji izotretynoiną w przypadku kobiet należy stosować również antykoncepcje. Izotretynoina wprowadza pewne dysproporcje w układzie hormonalnym i krwionośnym dlatego należy wykonywać profilaktyczne badania krwi i sprawdzać lipidy/triglicerydy/cholesterol. Chodzi w tym o to, że cała kuracja tym lekiem stosunkowo mocno obciąża wątrobę (chociaż głównie zależy to od indywidualnych cech człowieka) i dodatkowe przyjmowanie MDMA może powodować nieprzyjemne skutki. Ogólnie odradzałbym branie, albo przynajmniej wstrzymanie się (jeśli dopiero kuracja się zaczęła) do momentu, aż lek zacznie działać i dopiero wtedy ocenić czy można brać.
  • 421 / 20 / 0
Ja stanowczo odradzam, poprzez łączenie izotretynoiny z dragami wylądowałem w szpitalu na oddziale kardiologicznym w związku z niewydolnością serca (mega duże wyniki cpk).
  • 631 / 80 / 0
Jeśli chodzi o same hormony, to przy Nuvaringu, którego używam od lat, nie mam żadnych ubocznych skutków, również po zażyciu czegokolwiek.
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 142 / 14 / 0
Siemanko myslicie ze opioidy (glownie oksykodon ale czasami okazjonalnie kodeina) moga kolidowac z tetracyklina brana na tradzik? tzn czy beda jakies interakcje albo co gorsza pogorszy sie znowu cera
Nie ma że za mocno %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 36 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.