Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 794 • Strona 80 z 80
  • 1073 / 132 / 0
Awatar użytkownika

@IGotHigh909

Może zmień kawę ?
Ja piję codziennie 4-8 filiżanek podwójnego espresso z wodą (2x70ml) z expresy automatycznego. Kawa jest najwyższej jakości z palarni, świeżo palona Arabica.

Piję ja od trzech lat codziennie działa tak samo dobrze.
Zastanów się też może jaka masz dietę ? Ja np odżywiam się bardzo zdrowo chleb tylko domówkę roboty na zakwasie, zamiast masła oliwa z oliwek (jak Włosi) warzywa , owoce, mięso jem naj najrzadziej. Dużo nabiału, twaróg maślanki. Nie pije alko , stymulanty od święta. Regularnie ćwiczę ,

Kiedyś jak miałem chujową dietę plus piłem chujowa kawę to miałem jak piszesz nie działała na mnie, tolerancja rosła kosmicznie szybko a zwiększanie dawki potęgowało negatywne skutki picia kawy.

P.s nie pije gazowanych napoi tylko wodę mineralną niegazowana bez fluoru.
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 137 / 9 / 0
Awatar użytkownika

Jem w miarę normalnie. Nie jadam jakiegoś syfu, bo trenuje i jednak zależy mi na tym, aby ta dieta była zbilansowana. Tortille, warzywa, sporo ryżu i makaronów. Być może kawa chujowa jest, albo ten ekspress w pracy jakiś jebnięty, bo dochodzą ostatnimi czasy bóle głowy, coś na wzór migrenowych u kobiety.
PW - don't forget, pm only privnote.com
I'll reply by 48h
mail; heheszka@hyperreal.email

Contact me only if you really need it.
  • 1073 / 132 / 0
Awatar użytkownika

@IGotHigh909

A co to za express ? I jaka kawa w środku ?

Normalne ziarna, czy kapsułki , albo zmielona kawa w kolbie ?

Jeśli ziarno to jaka kawa ? Taka przepalona z marketów jest chujowa też po niej źle się czuje i tolerancja rośnie bardzo szybko.
Kapsułki to trucizna, a milkną w kolbie spoko opcja pod warunkiem że dobra kawa tam jest.

Najlepsza kawa to świeżo zmielona kawa ziarnista z małej palarni, wypalana kilka dni przed zakupem wtedy świeżość jest przegięta, ten smak, aromat bezcenne.

Działanie od dwóch lat takie samo działa tak samo czyli podwójne espresso 2x70ml robi mnie jak mini kreska Władka peak trzyma godzinę delikatnie schodzi godzinę. Po tym czasie pije kolejna.

Jak przesadzę z dawką czyli wypije dwa razy tyle lub połowę więcej niż zwykle wystrzał jeszcze większy ale później mam zejście
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
  • 137 / 9 / 0
Awatar użytkownika

Kawę mamy w pracy nie pamiętam skąd, ale jakiś masowy syf. Domyślam się, że to może być tego powód, że to właśnie syfiasta kawa. Raczej nie zamierzam kupować swojej i tam sypać, bo to sypiemy ziarna i ona tam mieli. Kawa smak ma taki se, ostatnio mi zbrzydła i chyba znowu wrócę do aeropressowego zaparzania kawy (mogę to nawet w pracy zrobić) i byłoby to chyba strzałem w 10.
PW - don't forget, pm only privnote.com
I'll reply by 48h
mail; heheszka@hyperreal.email

Contact me only if you really need it.
ODPOWIEDZ
Posty: 794 • Strona 80 z 80
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.