Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego (w tym gabapentynoidy) – m.in. baklofen i pregabalina.
ODPOWIEDZ
Posty: 7836 • Strona 784 z 784
  • 34 / 4 / 0
Awatar użytkownika

@serotoninowy

Jak w takich dawkach na ciebie nie działa to raczej nie ma sensu ciągnąć tego dalej i powoli schodzić dawek. Na początku do 1200 mg, potem do 600 mg, potem do 300 mg, a potem 75.
  • 165 / 21 / 0
Awatar użytkownika

Na to rośnie tolerancja? Brałem ją co prawda krótko, bo ze dwa miesiące, ale 150 mg działało za każdym razem tak samo. Czułem się jakbym strzelił kielona, znikały lęki, była nawet jakaś miorelaksacja. W międzyczasie zdarzyły się też może 2-3 melanże na dawkach 900-1500 mg + piwka, ale nigdy nie odbierałem tego pozytywnie.
Dwukrotnie skończyło się to drgawkami z utratą świadomości i dziwną odcinką mięśni, kiedy już świadomość wracała. Gdy udawało mi się stanąć na nogach, składało mnie jak lalkę na miejscu i tak kilka razy, dopóki się nie położyłem. Później prega wywlekła na wierzch parkinsonizm i musiałem ją odstawić, ale jako lek była na prawdę skuteczna.
Ehh jakaś felerna partia ze mnie.
  • 34 / 4 / 0
Awatar użytkownika

@Wariat108

Rośnie i to bardzo szybko. Ja startowałem od 2 paczek 75 mg na odstawce zolpidemu a skonczylem na 1200 mg dziennie, a i tak mnie nie rusza
  • 3982 / 552 / 0
Awatar użytkownika

@GABAhater te 3g to było w weekend z 2 tygodnie temu pod rzad 2 dni i lipa. Od wtedy już nie biore rekreacyjnie bo to nie ma sensu skoro nie działa, biore tylko leczniczo 2x 150mg.

Jakby tego było mało to benzo też nadużywałem bo sobie bralalem co tydzień co dwa 2-4mg klona I nagle czar prysł, wczoraj lyknalem 20mg diazepamu to spoko było przez 1h i koniec. Też pierdole i już nie biore benzo bo to bezsensu, jeszcze tylko alpre ogarnę i zobaczy czy coś lepiej ale to jeszcze.
"Only God can Judge me"
Online
  • 2055 / 262 / 0
Awatar użytkownika

04 września 2022unksed pisze:
02 września 2022Kpina pisze:
Kiedyś wciągałam Pragiole w nos i było ok a teraz mam Pregabalin acord... myslalam ze się porzygam.
Czy one się czymś różnią, czy to ja się różnie od siebie z tamtego czasu?
@Lurcik

Tak czytam i czytam go że lepsza euforia, to załadowałem 300mg ja mam linefor (ale kiedyś też ładowałem w nos)

I teraz to samo jak mi spływ poszedł to prawie pawia puściłem, chyba wszystko z nosa wysmarkałem i chuja pewnie się z tej 300 sety przyjęło...
Nasz nos 👃 jest przystosowany do dawek 75-100 mg na jedną dziurkę czyli max 200 mg aby wszystko się wchłonęło. Nie ma sensu brać więcej jak 100mg do jednej przegrody bo to jest po prostu MARNOWANIE TEMATU: więcej jak 100mg w jedną dziurkę to część się nie wchłonie część wyleci.
Ave Satan i Ave Maria
  • 34 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Nie wiem czy to odpowiedni dział na to, ale mam pytanie: czy Pregabalina ma oficjalnie w PL status "psychotropu". Chodzi mi z legalnego punktu widzenia, a nie faktycznego działania / efektu.
ODPOWIEDZ
Posty: 7836 • Strona 784 z 784
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.