...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
  • 207 / 100 / 0
Awatar użytkownika

o cześć Bydlaker, człowiek legenda : 3 witaj w pregabalinkowym! Cieszę się, że Ci służy. Sporo ludków raportowało pozytywne efekty odstawiania opio/ benzo za pomocą preżki, jednak pamiętam, że większość raczej wracała do swojej ulubionej trucizny starając się potem odstawić pregabalinę, więc musisz być czujny. W każdym razie- powodzenia! Czasami wieczorem wychodzę na balkon, patrzę w gwiazdy, i cieplutko na sercu mi się robi myśląc o tym, że gdzieś tam jesteś i walisz konia szesnastą godzinę do jakiegoś chorego gówna.
Notoryczny offtop - delicsajko
  • 34 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Ma ktoś jakieś porady jak ograniczyć Pregabalinę? Nie licząc oczywiście powolnego schodzenia z dawek. Substancja pomogła mi odstawić nałóg (zolpidem 10+ tabsów dziennie) jednak z powodów prywatnych nie mogę brać niczego na stałę, więc chcę jak najszybciej to tylko możliwe zejść z Pregaby. Nie przekraczam raczej 1200+ mg, trzymam się 600 mg, choć przy odstawce miałem tylko dwie paki 75 mg Pregaby i po kilku dniach cierpienia którego bym największemu wrogowi nie życzył trochę się polepszyło ale chciałem jak najszybciej stanąć na nogi i "wjebałem się" w Pregabę, choć jej aż tak się nie boję.
  • 207 / 100 / 0
Awatar użytkownika

Stary masz trzy wyjscia:
-wjebać się w coś innego
-zimny indyk
-powolny taper

Zimny indyk nie jest rekomendowany, ludzie wpadali w taką otchłań, że mieli potem PTSD. Jeżeli pierwsza opcja odpada, pozostaje ci schodzenie z dawek. Zależnie od twojego profilu psychologicznego, może pójść łatwo (patrz poradnik dexa), a może być ciężko. To cierpienie, którego byś największemu wrogowi nie życzył, znam to cierpienie. Poczytaj sobie główną nitkę pregabalinkową, masz tam nasrane z 700 stron postów, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wiem, że byli tu użytkownicy, którzy doszli do punktu, w którym rozwalali kapsy, dawkowali 20mg dziennie, i za chuja nie mogli zejść niżej, bo dostawali sraczki, drżały im mięśnie, i nie mogli odezwać się do ludzi. Są tacy, którzy na zimnym indyczku przeleżeli 5 dni w pozycji embrionalnej trzęsąc się jak galareta, i wrócili do normalności. Twoja decyzja.
Pamiętaj, że jest dwudniowy withdrawal delay, czyli dopiero po dwóch dniach od ostatniej dawki inauguruje się festiwal spierdolenia.
Notoryczny offtop - delicsajko
  • 34 / 4 / 0
Awatar użytkownika

@bulku Z tym cierpieniem to chodziło mi o cold turkey 10+ tabsów zolpidemu dziennie przez pół roku i wtedy uratowały mnie dwie paki Pregabaliny 75 mg. Ale ucieszony że po kilku dniach leżenia w łóżku zaczęło mnie puszczać, zanim się obejrzałem zacząłem wchodzić na większe dawki żeby jak najszybciej wrócić do siebie. No i teraz mam problem z pregabaliną. Raczej wybiorę mix taperingu z "zimnym indykiem" (ale to po Polsku zabawnie brzmi). W rozwalanie tabsów raczej bawić się nie będę.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.