Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 1142 • Strona 114 z 115
  • 35 / 3 / 0

Witam. Chce odzyskac konto @punkl moge na potwierdzzenie, ze jestt moje podac survovi glosowke (zreszta jest na czacie, wiec jak wejdziesz, prosze odluchaj) :)
  • 2 / / 0

W jaki sposób można usuwać swoje posty?
  • 5681 / 372 / 10
Awatar użytkownika
surveilled
Admini
Admini

@TooMuchSmoke: Poprzez funkcję Zgłoś post, albo wysyłając listę linków na konta[🐒]hyperreal.info. W obu wypadkach moderator dokonuje akcji usuwania jeden-po-drugim poście.
Są rzeczy których nie warto doświadczać na bani.
  • 2 / 2 / 0

Potrzebuje pilnej pomocy. Moje stare konto, z którego korzystałem od zawsze to "Niedzielny80". Od pewnego czasu nie korzystałem z forum i mam ogromny problem z ponownym zalogowaniem. Wiele osób zna mnie zapewne bo jestem starym użytkownikiem. Udzielałem sie w działach heroina, metadon dużo. Bardzo bym prosił o pomoc.
Niedzielny80.
  • 203 / 70 / 0
Awatar użytkownika

Witam
Posiadam konto na hyperreal od wielu lat. Mój nick to "szczypior_2005"... Bardzo bym prosił o zmianę mojej nazwy użytkownika.
Czy istnieje taka możliwość ? Ludzie "forumowicze" myślą że mój rocznik to 2005.. mylnie.. Urodziłem się w 1986 roku. Bardzo bym chciał aby mój nowy nick brzmiał : Krzysiu86Dr
Bardzo uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z poważaniem
Krzysztof
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 1353 / 214 / 0
Awatar użytkownika

@surveilled wnoszę o dezaktywację konta
Uwaga! Użytkownik aurora20 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3985 / 553 / 0
Awatar użytkownika

Przecież samemu możesz konto dezaktywować.

prawda, jest nawet skrót: HYPERREAL.AT/DEAKTYWACJA – surv
"Only God can Judge me"
  • 1353 / 214 / 0
Awatar użytkownika

a to nie wiedziałem poza tym jestem na haju, thx
Uwaga! Użytkownik aurora20 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 35 / 11 / 0
Awatar użytkownika

ale to ty dzwonisz
what do you call a dictionary on drugs?
Spoiler:
Online
  • 159 / 10 / 0
Awatar użytkownika
IGotHigh909 Online

Istnieje możliwość zmiany nazwy na forum? Mógłbym prosić kogoś z administracji aby rozpatrzył możliwość takiej zmiany? Jak dwa lata temu zakładałem konto, to dałem mu taką nazwę, na dzień dzisiejszy chciałbym aby nazwa została zmieniona z:

@surveilled

heheszka -> IGotHigh909
Phasing the cure for all evil.
// WickrMe -> IGotHigh909
ODPOWIEDZ
Posty: 1142 • Strona 114 z 115
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.