Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy Kava Kava działa na Ciebie
1.Tak
46
45%
2.Cos działa
25
25%
3.Słabo działa
12
12%
4.Nie czuje nic a nic.
9
9%
5.Działa ale w ogromnych ilościach.
10
10%

Liczba głosów: 102

ODPOWIEDZ
Posty: 862 • Strona 80 z 87
  • 173 / 19 / 0
@Morfeo W zadnym wypadku za bogacza sie nie uwazam :) dla mnie to np ekwiwalent miesięcznego palenia szlugów. Kupuje paczkę 500g w sumie rzadko, ostatnio wziąłem 100g na sprobowanie tej nowej. Fakt to jest droga używka, a piłbym na kilogramy gdyby było w cenie Ilexa np :)
  • 2839 / 502 / 0
w moim przypadku to jest kilka dni werfikowania żeby nie za wszelką cenę rzezbić gotówkę na KK i po tym to już akceptacja aby organizować sobie KK tylko przy okolicznościach bezpiecznej kasiory.
na moim etapie to przetrwając dwa trzy dni chęć spożycia jest na poziomie wyboru pod kątem korzyści z uroczystości fazowania.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Testował ktoś Kava Kava neurofluid, dostałem gratisik i zanim może sam przetestuje to ktoś mi coś ciekawego powie

W probówce jest trochę więcej niż 1 ml roztworu czyli z tego co producent podaje 140 mg ekstraktu z kk
  • 2839 / 502 / 0
Kurde, nie wiem od czego, ale u mnie w łazience zaiwania kavą kavą, może w ciuchy w koszu wypacałem 3 dni kavienia.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1283 / 80 / 1
Da radę chodować tą roślnię w polskich warunkach, albo w growboxie?
action movie:gun:
  • 173 / 19 / 0
Nie wiem czy uprawa ma sens, gdyż kava jest stosunkowo późno zbierana aby była w pełni dojrzała, od 2 do 5 lat.

Ja właśnie testuje sobie nową odmianę dostępna w PL czyli Bir Kar. Użyłem 40g w ciągu 3 godzinnej sesji. Zdecydowanie najbardziej czuć efekt alkoholowy ze wszystkich które próbowałem, myślenie nieco przytłumione (przy PE tego nie mialem), dobry nastrój, dobry wjazd i długość działania też bardzo dobra bo już z godzine odczuwam efekty. Dobra odmiana na sen.
  • 2839 / 502 / 0
Na medżyszyn garden są nowości 100 gramowych mieszanek. Paralasul i BirKar. No ale też kosztują sto złoty prawie obie mieszanki.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 597 / 34 / 0
pije sobie od 2 tygodni kave i musze wam powiedzieć że to najlepsze zioło zaraz obok zioła które próbowałem
fajny czill z lekką stymulacją i wyraźnie pomaga na ból
gdyby nie cena pilbym to caly czas
  • 173 / 19 / 0
Ja właśnie popijam Mighty Roots z popularnego sklepu z kava, nigdy nie zawodzą, ta odmianka mi siedzi najbardziej lekko sedacyjny profil z nutą euforii, idealne a działanie też nie najkrótsze, rowniez jak kolega wyzej majac fundusze chlałbym dzień w dzień :)
  • 13 / / 0
Wczoraj miałem swój pierwszy kontakt z Kava Kava, odmiana Mighty Roots. 30g w 400 ml ciepłej wody + 100 ml mleka. Niestety zero efektów, poza znieczuleniem całej jamy gębowej. Sam nie wiem, może kwestia przełamania odwrotnej tolerancji, może za krótki czas od ostatniego posiłku (ok 2,5 h). Dzisiaj drugie podejście.
ODPOWIEDZ
Posty: 862 • Strona 80 z 87
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.