Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 229 • Strona 23 z 23
  • 4603 / 2155 / 1
Ja bym akurat ten kierunek sobie darował. Co jak co, ale tam o prawach człowieka i o domniemaniu niewinności nie słyszeli, szczególnie w stosunku do obcokrajowców. Może jakaś forma przesyłki za pomocą busa? Takie regularne linie co wożą ludzi i przesyłki z polski do Ankary i Istambułu? Na pewno nie samolotem.
  • 11838 / 2298 / 0
Zrób sobie przerwę i na miejscu na pewno znajdziesz dobry haszysz. Wyjdzie na dobre i na zdrowie.
W filmie "czy leci z nami pilot" (muszę sobie ściągnąć xD) jest scena, jak pilot pyta zwiedzającego kabinę chłopca "czy byłeś kiedyś w tureckim więzieniu".
  • 820 / 124 / 0
02 września 2022Radkov pisze:
Siema lece za niedługo do Turcji i raczej nie ogarne nic na miejscu. Przewoził ktoś może kryształ i zna jakiś dobry sposób? Z tego co wiem pies słabo go chyba czuje wiec zastanawiałem się czy poprostu nie wrzucić na gacie i po problemie.
Siemka. Byłem parę lat temu w Turcji i szczerze mówiąc nie ryzykowałbym na twoim miejscu. Na lotnisku sporo wojska co tak sobie ludzi obserwują, a zauważyłem też chyba "tajniaków" co też dziwnie wyglądają i się przyglądają. Na pewno nie wypatrują ludzi z narkotykami tylko z bronią czy bombą, ale jakbyś się zestresował czy coś to mogą ciebie poprosić na słówko. Więzienie w Turcji jest naprawdę kiepskie z tego co słyszę, a narkotyków to oni nie lubią xD Leć do Turcji, zjedz coś dobrego, wykąp się w morzu, przejedź się na wielbłądzie, zjeb kebsa i spędź miło wakacje bez narkotyków :D :D
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 14 / 2 / 0
W turcji dosyć dokładnie sprawdzają na lotnisku także tak jak wyżej - nie. Teoretycznie dało by radę ale nie każdy ma na tyle silną psychę żeby mieć pokerface.
  • 119 / 27 / 0
Cześć! Może ktoś się orientuje - czy na przewóz dużej butli Tramalu do krajów azjatyckich muszę mieć jakieś zaświadczenie? I czy lepiej bagaż rejestrowany czy podręczny ?
  • 11838 / 2298 / 0
Z dużą butlą w podręcznym Cię nie wpuszczą na pokład samolotu. Nie wiem nic o zaświadczeniach - pewnie zależy od kraju. Wydrukuj sobie po angielsku oświadczenie, że leki są Ci potrzebne na pobyt i zostały przepisane przez imię i nazwisko. Daj lekarzowi, żeby przybił pieczątkę i podpisał. A jeśli masz nielegalnie, to lepiej nic nie pisz, tylko poczytaj. Na pewno są jakieś grupy Polaków na FB, whatsapp itp : )
  • 15 / / 0
Jak wygląda to teraz w UK? Ostatni raz samolotem leciałem kiedyś za dzieciaka, więc średnio się orientuje. Jak wezmę dwa opakowania klonów, leki na tarczycę, promazynę, nasen, agomelatynę, pregabalinę, wszystkie po jednym opakowaniu, do podręcznego, będzie bez problemów, czy trzeba kołować jakieś papiery od lekarza czy wydrukowane recepty? Jak się też ma sprawa z suplami i witaminami? W sumie to sobie mogę odpuścić, ewentualnie melatoninę bym wziął, bo cierpię na bezsenność.
  • 124 / 21 / 0
Mam pomysł lecieć na Cypr z grzybami i emką ukrytą w papierosach albo cipce.
Myślicie, że warto na takie przedsięwzięcie iść czy nie ma co myśleć nawet.
what are we to do with an elf ?
  • 903 / 108 / 0
Raczej nikt Cię nie będzie prześwietlał jak nie będziesz się dziwnie zachowywać i wzbudzać podejrzeń. Lepiej cipka niż paczka szlug.
Heheheh grzyby w raju.
ODPOWIEDZ
Posty: 229 • Strona 23 z 23
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.