Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 5 / 1 / 0
Siema zamawialiście może na paczkomat? Czy to normalnie przechodzi slyszałem ze wystarczy hermetycznie paczka zapakowana i w koperte. Macie jakies porady na paczkomaty??
  • 13 / / 0
Jeśli paczka nie przechodzi przez granice i sprawdzony kontakt to raczej nie ma się co obawiać ale ja na twoim miejscu nie ryzykowałbym formy koperty , tylko lepiej w kartonie
  • 3 / / 0
Jeżeli sprawdzony kontakt, a nie z darkneta to nie powinno być większych problemów bez względu na sposób zapakowania.
  • 34 / 2 / 0
Na wszelki wypadek zamawiasz na maila, na którym nie masz nic innego i na losowy numer telefonu. Zwykły mały karton. Koperta może się łatwo rozwalić i mówię to z perspektywy kuriera 😬
  • 37 / 3 / 0
1. Zamawiamy z losowego numeru telefonu na maila z CLEARNETU który jest przez nas nieużywany, numer telefonu ci się nie przyda bo kod przyjdzie na maila i tak :)
2. Paczki nie są jakoś skanowane czy coś, oto się nie obawiaj, dziennie tam przechodzą grube ilości
3. Wybieramy losowe dość legitne dane
  • 352 / 48 / 0
Obserwuje grupki na telegramie, to dużo tego idzie paczkomatami.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.