Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 9 z 9
  • 206 / 36 / 0
Ja używam tych kolagenowych gold hydrogel. Dla mnie strzał w dziesiątkę. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Uwaga! Użytkownik caroo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2382 / 279 / 0
Jeśli chodzi o skórę i włosy pomocne mogą być peptydy . Ja zacząłem je stosować ze względu na rany po chemioterapii i efekt mnie nawet zaskoczył, po 4latach zaczęło się goić ( gdzie naprawdę nic zupełnie NIC NIE POMAGAŁO LEKI OPATRUNKI MAŚCI ITP ) a przerobiłem tego mnóstwo, a przy okazji skóra i włosy się poprawiły
  • 492 / 137 / 0
Co polecacie na poprawę wygladu włosów i zarostu?

Obecnie stosuję skrzypovitę men, ale bardzo chętnie coś dołożę. Jedno i drugie aktualnie zapuszczam i chcę, aby efekt końcowy byl super :-)
  • 3 / / 0
kolagen jest składnikiem skóry, włosów i paznokci, a najlepsze jego źródła przyswajalne dla człowieka to m.in galaretki no i z suplementu, mi bardzo pomogło
  • 914 / 182 / 0
Najlepsze źródło to dostarczanie wszystkich składników potrzebnych do własnej wewnętrznej produkcji kolagenu, dużą rolę odgrywa tutaj witamina C.
Ale galaretki, wywar z kurzych łapek to też dobry sposób na produkcję kolagenu.
  • 5036 / 887 / 40
Białe plamki na paznokciach występują dość powszechnie i zwykle nie są niebezpieczne. Stanowią jednak wysyłany przez organizm sygnał, którego nie można lekceważyć. Mogą świadczyć o niedoborach witamin i minerałów, ale też o mikrourazach czy występowaniu chorób paznokci lub chorób ogólnoustrojowych.

Od siebie dodam, żeby używać na noc kremu, najlepiej taki co najmniej 50+.
Zresztą widać po mordzie, w ryjcach. O dowód nadal często jestem proszony.
Ostatnio usłyszałem od kogoś że daje mi 20.
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2022 przez london5, łącznie zmieniany 1 raz.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 492 / 137 / 0
Ja dorzuciłem sobie MaxiKrzem do skrzypovity i włoski wyglądają świetnie. :)

Do tego odżywka do włosów i szampon Skrzypovita, nakładane również na wąsiki.
  • 914 / 182 / 0
London, plamy na paznokciach to nie jest nic niebezpiecznego, ale masz rację jest to wysyłany przez organizm sygnał o brakach mikroelementów a dokładniej cynku, który jest istotnym elementem paznokci i włosów.
Przy takich objawach należy podawać cynk z apteki zincas forte 25mg cynku i najlepiej zacząć od 100mg, po miesiącu suplementacji i ciągłym wzroście paznokci plamy nie powinny się już pojawiać, albo będą dalej bo może to być wada genetyczna, ja to mam tak samo jak moja mama.
Cynk jest także mocno przeciw wirusowy w takich dawkach, więc dwie pieczenie na jednym ogniu.
Do lepszej przyswajalności cynku należy podać krzem i zieloną herbatę, najlepiej skrzyp polny z zieloną herbatą i witaminą C.
  • 34 / 2 / 0
Na początek zwykły kompleks witamin np vitapak z kfd może pomóc
ODPOWIEDZ
Posty: 89 • Strona 9 z 9
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.