Dział o sprawach, w których zarzut nie opiera się na Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
  • 561 / 9 / 0
Moja kuratorka powiedziała mi, że nie ma sensu płacić 800zł. i lepiej odrobić, bo to będzie tylko kilkadziesiąt godzin. No rzeczywiście przy polskich zarobkach czasem lepiej odrobić te 40- 60godzin, niż iść do roboty i tam jeszcze dłużej tą kasę odpracowywać(zarabiać). Ja nie mogłem w swoim mieście i dlatego zapłaciłem grzywnę.
Uwaga! Użytkownik Veramid nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Witam, w grudniu 2014 toku dostałem wyrok 1 rok w zawieszeniu na 2(uprawa konopii ,3krzaki)oraz poddanie sie leczeniu uzależnienia od marihuany, dwukrotnie podjąłem leczenie ale go nie ukończyłem, teraz pod koniec "prôby" dostałem wezwanie na posiedzeniu w celu wykonania kary pozbawienia wolności. Zatem to juz jest pewne ze mi odwiesza wyrok? Można jakoś z tego wybrnąć? Dodam, że podczas próby nie popełniłem innego przestępstwa, pracuje, studiuje? Macie jakieś pomysły ?
  • 3250 / 622 / 9
Weź zaświadczenia ze studiów, z pracy, podejmij jakieś leczenie ambulatoryjne, złóż podanie o posiedzenie o odroczenie wyroku - to powinno wystarczyć. Wyrok jest śmieszny, nikt Cię nie powinien za takie coś wsadzić!
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 561 / 9 / 0
Dla mnie jesteś takim samym przestępcą, jak ktoś kto pędzi bimber.
Uwaga! Użytkownik Veramid nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2401 / 348 / 0
Podkultura więzienna – tworzenie się nowej grupy społecznej.DOC
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.