Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 30 z 30
  • 443 / 56 / 0

Re: Odchudzanie
Post
@AnnaS , ale bzdury :p a ja kilogram chudnę co tydzień bez jakiś dziwnych wynalazków ;) A 3 kg w 5 dni? Serio uważasz że to tkanka tłuszczowa czy duża ilość wody plus poszły treści jelitowe? :) Bardzo złe rady. Jesli dana osoba trenuje regularnie to sól jest wskazana i nie można jej ograniczać do minimum. Proces odchudzania jest banalny, ale jednocześnie skomplikowany. Jedyne co musisz utrzymać się w deficycie kalorycznym. Tyle i aż tyle :) To jest bardzo ciężki proces i żeby go sobie ułatwić to wprowadzamy trening, dbamy o regenerację i o zdrową dietę. Możesz na fast foodach chudnąć stołując się w mcdonaldzie, ale jednocześnie musisz mieć stalową wolę żeby utrzymać deficyt kaloryczny przy takim jedzeniu, dlatego wprowadzamy do diety produkty pełnowartościowe, dbamy o dużą ilość błonnika, 2 g białka na kilogram masy, 1-1.5 g tłuszczu na kilogram masy ciała i reszta to węglowodany. Oczywiście to sa wartości orientacyjne i jeśli codziennie będą się delikatnie zmieniać to nic się nie stanie, bo czasami warto naładować się tłuszczami i zwiększyć ich podaż względem węglowodanów. Sportu ile chcemy, ale tak 3-4 jakieś treningi i najlepiej siłowe, bo nic tak nie rusza tkanki tłuszczowej jak trening na siłowni. Po siłce można pobiegać czy tam orbiterek czy rowerek. W dni nietreningowe nie lezymy jak te prosiaki na łóżku tylko ruszamy dupsko i te 5 km spaceru musi być. Ja trenuje w systemie 6 treningów w tym 3 siłowe i 3 biegowe, a niedziela to czas na odpoczynek, ale jakiś spacer wjeżdża. No i to na tyle. Po co inwestować w jakieś śmieszne spalacze, jakieś nasiona konopii i inne badziewia, które i tak nie działają? :)
  • 2411 / 1342 / 34
Awatar użytkownika
AnnaS
Kompetentny
Kompetentny

Re: Odchudzanie
Post
Co ty wiesz
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
ODPOWIEDZ
Posty: 292 • Strona 30 z 30
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.