Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 731 • Strona 74 z 74
  • 405 / 113 / 0
Awatar użytkownika

Re: Sunifiram
Post
@Stteetart

A ja mam wrażenie, że to Ty w ogóle nie czaisz, co mam do przekazania. Ja nie potrzebuję wiedzy na temat konkretnego działania psychotropów i nootropow, bo mam od tego lekarza, do którego regularnie chodzę i zglaszam postępy. Ponadto nawet taka teoretyczna wiedza jaką posiadasz nie zastąpi lat doświadczenia dobrego specjalisty w leczeniu mózgu, jaką ma moj doktorek.

Ja się dzielę informacjami, co mi osobiście pomoglo, jak to przebiegało i jak aktualnie wygląda. Wg mnie to niezwykle wartościowe informacje dla osób borykających się z uzależnieniami, depresjami itp.

A Ty dalej będziesz leczył depresję magnezem i wapniem. Czy tam robił ekstrakty z ashwagandhy.
ODPOWIEDZ
Posty: 731 • Strona 74 z 74
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.