Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 539 • Strona 54 z 54
  • 3 / / 0

Re: Modafinil
Post
Ja się nie rozdrabniałem i zamówiłem czysty.

http://www.bromantan.pl/strona-glowna/2 ... 6-ilosc-1g
  • 167 / 5 / 0

Re: Modafinil
Post
Mam Artvigil - czyli Armodafinil - 150 mg. Kupiłem kiedyś tylko listek, widzę zdjedzone 4 tabsy z 10. Próbowałem kilka razy po 0,5-1 tab. bez efektu. Jest coś działąjącego od razu z nie-narkotyków ? ( te rzucam). Mam CDP-Cholinę, NALT, witaminki, biorę od wczoraj, więc na ostatnią chwilę. Chodzi mi że bardzo często czuję się zmęczony,.. Czytałem o fenylopiracetam, ale nie widzę opcji kupna na szybko. Inna opcja - PRL-8-53 słyszałem że ludzie czują, ale że jak ktoś coś odstawia to ktoś nie polecał, a ja raz że odstawiam , dwa czasem browarki wypiję. Czemu armo nie działa ? Potrzebuję środka na wtorek, miałby mi pomagać w aktywności od środy przez tydzień. Nie może być to narkotyk. Póki co do tego czasu - dużo snu :)
  • 405 / 113 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
@BeretChomika

Na allegro masz tańszy a klepie jak trza.
  • 4 / / 0

Re: Modafinil
Post
16 lipca 2022michalkarol998 pisze:
inna opcja - PRL-8-53 słyszałem że ludzie czują, ale że jak ktoś coś odstawia to ktoś nie polecał, a ja raz że odstawiam , dwa czasem browarki wypiję. Czemu armo nie działa ? Potrzebuję środka na wtorek, miałby mi pomagać w aktywności od środy przez tydzień. Nie może być to narkotyk. Póki co do tego czasu - dużo snu :)
Nie zauważyłem skutków odstawienia PRL 8-53. Inna sprawa to, że działał na mnie bardzo słabo, żeby nie powiedzieć wcale.
  • 3 / / 0

Re: Modafinil
Post
Odnośnie PRL 8-53 czy mógłbyś powiedzieć coś więcej?
  • 38 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
Zarzuciłem wlasnie pol godziny temu tabse Modafinil Cobrapharm. Jestem ciekawy czy wgl cos podziala na mnie. Jestem po nocce spalem tylko dwie godzinki. Za okolo godzine do poltorej powinno odechciec mi sie spania na caly dzien 🙃 czekam na ten efekt.
Koń ryba cyc i nie ma już nic :zombie:
  • 4 / / 0

Re: Modafinil
Post
Polecam rozgryzć i potrzymać pod językiem, efekt jest natychmiastowy.
  • 38 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Re: Modafinil
Post
Hehe ok jutro tak zrobię przed robotą. Po wczorajszym teście stwierdzam że coś tam działa ten środek ale bez rewelki. Myślę że wystarczy aby dzień w pracy minimalnie lepiej minął aniżeli beż żadnego pobudzacza że tak to nazwę. Ale skończy mi się te 20 tabletek i raczej nie kupię ponownie Modafinilu. Nie jest na tyle dobry aby chcieć go non stop jak dla mnie. Poranna kawa nadal będzie najważniejsza :)
Koń ryba cyc i nie ma już nic :zombie:
  • 38 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Dałem Ukraińcowi w robocie tablete Modafinilu to mega zaskoczony nawet yebnal tekstem że lepsze od amfetaminy 😅 to tylko świadczy jak słaba feta teraz w Polsce jest. Szkoda że nieekonomiczny ten Modafinil bo ja potrzebuje 2 tabletek ( rano i koło południa) aby fajnie mi się pracowało od 6 do 14. Około 18 już czuje się taki chętny do spania że u hu hu. No ale wstaje o 3-4 w nocy więc to też pewnie ma znaczenie.
Koń ryba cyc i nie ma już nic :zombie:
ODPOWIEDZ
Posty: 539 • Strona 54 z 54
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.