Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 254 • Strona 26 z 26
  • 6 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Costa Coffee Columbian Roast.
  • 78 / 5 / 0

Z mega mocnych to grecka Nescafé Frappé, po dobrych 5 łyżeczkach takiej kawy połamałem sobie prawą dwójkę (delikatne ukruszenie podstawy zęba może na pół milimetra.)
Z mocnych jak dla mnie to ma to może z 200mg kofeiny (?) Nescafé 3w1 Strong.
Dobra jest również podstawowa wersja Nescafé 3w1 (bez strong.)
Uwaga! Użytkownik nieuzalezniony4 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1822 / 261 / 0
Awatar użytkownika

Ciotka przebywająca u mnie chyba nie wczuła się w barbarzyńską paranę z biedronki i kupiła sobie malutkie opakowanie 125 gram LaVAZZY. Złoty kolor opakowania. Już nawet nie chodzi o smak tylko działanie stymulacyjne ciut słabsze ale płynnie rozciągnięte w czasie.
Należy się zmieniać by jakim jest się pozostać
Aby zostać trzeba problemom sprostać
Ciągle się zmieniam tą samą mam postać
  • 1 / / 0

Re: Jakie kawy polecacie?
Post
z ziarnistych to arabice dallmayr d oro crema ale musi byc z ekspresu cisnieniowego, mielona recznie mlynkiem i zalana woda nie jest tak samo dobra
ODPOWIEDZ
Posty: 254 • Strona 26 z 26
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.