Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
  • 1793 / 123 / 0
Blue_Berry pisze:
Należy pić wodę, najlepiej źródlaną lub przegotowaną małymi łykami, gdyż picie na raz dużej ilości płynu może powodować skurcze przewodu pokarmowego i ponowny zwrot treści żołądkowej.
Dlaczego źródlaną? Przecież źródlana jest pod każdym chyba względem 'gorsza' od mineralnej. Dlaczego akurat w tej sytuacji pić źródlaną? Ja mam kamyczki nerkowe i dlatego źródlanej pić nie mogę, bo mnóstwo kamienia może zawierać.
Któż nam powróci te lata stracone
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
  • 906 / 74 / 19
Czy pirogena można dostać od tamponów? Od wczoraj mam okres i od nocy mam masakryczną gorączkę, dezorientację, zawroty głowy, nic dzisiaj nie jadłam, mdłości, ale najgorsze są akcje z temperaturą - jest mi masakrycznie zimno i się strasznie jednocześnie pocę, leje się że mnie, jestem cała mokra, trzęsę się cała, lata szczęka z zimna, a jestem w pomieszczeniu ciepłym.
Is it time for your medication, Mr. Brown?
  • 581 / 76 / 0
... i wykminiłaś, że to pirogen od tamponów, serio? :-D

No, ale żeby nie było: istniene takie coś jak Zespół Wstrząsu Toksycznego, który może spowodować niewłaściwa aplikacja tamponu, dotyczy 1 na 100.000 kobiet stosujących tampony... tutaj link do wikipedii.

Czy to co opisujesz to nie sa ciezkie, ale w sumie typowe dolegliwosci podczas okresu?
Uwaga! Użytkownik MrMagnificus jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4644 / 737 / 0
[mention]SandS[/mention] a nie złapałaś jakiegoś wirusa? Grypa szaleje przecież - W otoczeniu u mnie każdy chory.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 906 / 74 / 19
Oczywiście, że można jak najbardziej dostać pirogena od tamponów - zakażenie krwi może mieć miejsce i nie musi pochodzić tylko i wyłącznie od brudnych strzykawek.

Tak, ale ja takiej gorączki nie miałam nigdy w życiu przy żadnej grupie, temperatura 41 stopni, ogromna dezorientacja, przyspieszony oddech, tętno bardzo szybkie, samopoczucie bardzo pogorszone - przyrównać można do zjazdu po jakichś ketonach, serio.

Wyjęłam tampona, zajebalam iv kolejną dawkę i zaczęło powoli przechodzić - a na pirogena kolejny strzał pomaga.

To albo ten wstrząs toksyczny, albo pirogen bardzo silny (miałam pirogenów dużo w życiu i jeszcze tak ogromnego i mega długiego nigdy nie przechodziłam).
Is it time for your medication, Mr. Brown?
  • 127 / 13 / 0
Martwicie się o pirogen z wody z kranu, czy filtra(włókna w sumie), a ja jak przyjebałem to co dostałem jako spida, to się podczłowiekiem poczułem. Mleczko,koloid, może 20% się rozpuściło. Chyba czystość najważniejsza towaru.

Stary ćpak[*], pokazał mi kiedyś amfe, która specjalnie dostawał do IV. Takie wiórki, wilgotnawe. Tylko max 0.7 za 30. Pewnie podkradał, nie mam za złe, mimo wciągania wtedy. Jakość w chuuj. Szukam dalej czegoś takiego.;p


Nie to, że mówię iż bhp złe, bo ważne w chuuj, ale waląc towar z ulicy najlepiej chyba odpuścić IV, przynajmniej z niepewnego źródła.
Dobrze, że tylko się wkurwiłem. Jeszcze 2x IV, bo mimo filtracji zatkała się.xD
  • 449 / 26 / 1
U mnie pirogen zaczyna się od dziwnego "łaskotania" w żyłach u nóg, które przechodzi w ból "płynący wraz z krwią". Potem wiadomo gorączka i zatrzymanie wydzielania potu, suchość w gardle i wymioty. JEŚLI przy pierwszym objawie zdążę połknąć ibuprofen to pocierpie może pół godziny i wszystko mija, że teoretycznie mogę znów działać. Wspaniałe są czopki, gdy już jest za późno i żołądek padł. Polecam mieć w apteczce. Za to nawet w najgorszym pirogenie nigdy nie bolała mnie głowa,jak to opisują inni. Btw. Chyba zacznę zarzucać ibuprofen zaraz po iniekcji. Z dwojga złego lepiej, żeby działał na nieobcąźonym organizmie ;-)
Don't get high on your own supply. Of course, not everyone follows the rules, hmm?
  • 880 / 360 / 6
16 lutego 2013Lilia1 pisze:
Z niektórych filtrów „odpadają” mikroskopijne kawałki bałwany i dostają się do roztworu, mogąc spowodować reakcję pirogenną. W języku angielskim jest nawet na to określenie „bawełniana gorączka”.
Technicznie rzecz biorąc, jest to spowodowane endotoksyną wytwarzaną przez bakterie, które żyją na bawełnie. Podobne objawy obserwowano u pracowników na plantacjach bawełny.

Taki pirogen pojawia się po ok. 20 minutach od zastrzyku. Normalnie po kilku godzinach powinien przejść, jeśli nie to kontaktujemy się z magikiem, bo mogło dojść na przykład do zapalenia płuc.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 6 / 1 / 0
mi pani nurolog na ból głowy tak silny jakby toś włożył mi łeb do imadła i ściskał coraz mocniej spowodowany pirogenem poleciała wypić mocna kawe z sokiem z cytryny i przeszło mi po 15 minutach. Pewnie zastanawiacie sie jak to ma niby działać z biologicznego punktu widzenia odpowiedź brzmi: nie wiem ale działa i pomogło juz wielu pacjentom
  • 12096 / 2357 / 0
kofeina jest znana z działania przeciwbólowego i jest składnikiem kilku leków z tej grupy - żadna nowość.
A co daje cytryna, nie mam pojęcia. Może pani urolog (swoją drogą z pirogenem poszedłeś do urologa? Waliłeś w prącie?) zrobiła Cię w... (nie wyobrażam sobie wypicia kawy z cytryną) i równie dobrze mogła kazać Ci ją posolić ; )
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.