Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 133 / 16 / 0
Witam. Od jakiegoś czasu gdy zjem trochę fetki i wystrzelony położę się na łóżku żeby pograć na telefonie to odrazu na klacie, szyji a nie raz i na brzuchu pojawiają mi się czerwone plamy i strasznie mnie piecze na ryjcu. Mordę też mam czerwoną. Dochodzi to tego lzawienie oczu.
Miał ktoś podobnie? Nie mogę znaleźć sposobu
Uwaga! Użytkownik SINMAIN nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / / 0
Być może reakcja alergiczna? Rozumiem, że jak się nie kładziesz na łóżku, żeby pograć na telefonie, to plamy się nie pojawiają?
  • 133 / 16 / 0
23 sierpnia 2020Amsterdamosso pisze:
Być może reakcja alergiczna? Rozumiem, że jak się nie kładziesz na łóżku, żeby pograć na telefonie, to plamy się nie pojawiają?
Dokładnie. A przynajmniej nie jest tak jak w przypadku gdy leżę. Zazwyczaj dzieje się tak w godzinach wieczornych/w nocy. Gdy jest trochę chłodniej w pokoju to na ryju mnie piecze a od szyj w dół jest mi zimno. Często czuje też pulsowanie w skroni.
Gdy w takiej sytuacji wstanę z łóżka to plamy ustępują ale mordę mam czerwoną caly czas.
Myślałem może że to przez syf w fecie. Nie wiadomo co tam jest a nie raz trafia się różny sort. Jest to bardzo uciążliwe.
Uwaga! Użytkownik SINMAIN nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Mam dokładnie tak samo, w lutym 2021 miałam operacje nerki, co wiąże się również z ciśnieniem nad tętniczym wydaje mi się, że plamy wychodzą od podwyższonego ciśnienia i temperatury ciała. Niestety wróciłam do UK i jak poszłam tu z tym do lekarza to oglądało mnie kilku typa bo nikt nie wiedział co to jest. Po czym przepisała mi tabletki na alergie 🤦🏻‍♀️ Furałam praktycznie codziennie przez ostanie pare lat i teraz wszystko zaczyna wychodzić, walczę ze sobą i odstawiam pomału to scierwo, 2 tygodnie bez walenia fety a i plamy się nie pojawiają. Jeszcze dodam ze jak zmieszałam fugę z alko to wtedy dopiero było COMBO, cała w plamach, uczucie jakbym miała zaraz spłonąć i aż popuchnięte palce, ze pierścionka nie zdejmiesz i tak samo pod oczami. Trzeba się wziasc za siebie bo z wiekiem odczujemy skutki brania 🙃
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.