Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6822 • Strona 683 z 683
  • 49 / / 0
Awatar użytkownika

Siemanko. Takie lekkie pytanie mam. Po 5 dniach brania rolek (1 dnia z 6 potem następnego 5 potem 4 i teraz 3) mam sie spodziewać odstawienia? Mam jeszcze 2 ktore wezme dzis bo inaczej nie zasne
Najlepiej mj i nic więcej :P
  • 3803 / 498 / 0
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi Ci o to czy się fizycznie uzależniłeś to nie. Możesz mieć problemy ze snem jak odstawisz alkohol i benzo I przyjdzie Ci zasypiać na trzeźwo.
"Only God can Judge me"
ODPOWIEDZ
Posty: 6822 • Strona 683 z 683
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.