Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 3 z 3
  • 711 / 84 / 0
Awatar użytkownika

@g3no To jak wytłumaczysz idealne próby wątrobowe i jednoczesny ból w tej okolicy? Spanikowałem bo zlapalem wkręte, że wysiada mi wątroba po paru doretach nieprzefiltrowanych i antidolu slabo przefiltrowanego. Udalem sie na SOR, szczegolow nie bede opowiadać bo może a nóż ktoś to czyta kto mną sie "zajmował" xP, poczucie totalnego strucia, prawe nadbrzusze czuje powiększone a wyniki krwi idealne. Już nawet pomijając ćpanie bo wiadomo; ćpasz = trzeba liczyć sie z konsekwencjami, że organizm pomimo wytrzymałości mocnej w młodych latach moze dostać w dupe, ale ja często mam takie coś nawet jak przeziębiony wezme jeden Gripex max (1000mg paracetamolu). Momentalnie powiekszona czuje wątrobe i nie mam apetytu. To jest mega dziwna sprawa i nikt do dnia dzisiejszego nie jest w stanie tego wytlumaczyć.
  • 636 / 35 / 0
Awatar użytkownika

Nie wytłumaczę Ci tego, nie mam żadnych kompetencji w tym temacie. Z tego co piszesz wynika, że masz dość skrajną rekację osobniczą na paracetamol, tak? Śledzę wątki związane z m. in. z kodeiną i może i ktoś tam się bardzo rzadko uskarża na na jakieś pobolewanie, ale to są nieczęste raporty. Mnie osobiście nic dolega po tej używce, a zdarzyło się i Antka pogryźć i popić piwkiem. Nie propaguję takich rozwiązań, ale różne ma się czasem nastroje. Jeśli AspAT / ALAT masz, jak wspominasz w normie, to może być to tak jak piszesz "wkręta".
  • 20 / / 0
Awatar użytkownika

Dlatego w miarę możliwości lepiej chyba zostać przy filtracji z Nurofen Plus. Testowo zrobiłem tak owa i końcowy produkt nie jest tak przejrzysty jak ten z antidolu ale w smaku zero ibu.
U mnie chyba koda wywołuje jakaś dziwna reakcje jelitowa, mam strasznie wzdety brzuch, wyniki ALAT / AspAT w połowie podzialki normowej, GGTP i Bilirubina bliżej górnej granicy ale wciąż się mieszczą. Rozmawiałem z lekarzem i wykluczył problemy z wątroba, bardziej przyblokowane jelita, no nic może za stary na to jestem już xd. Robie sobie wakacje od wszystkiego poza ganja na trochę, fakt ze w celach medycznych (z powodu przejebanych bólów) dość często lykalem Dorete 75 mógł tez wyjałowic troche jelita zdaniem lekarza (pozdro parasyf).
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 3 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.